Kočičí chlupy v krku, prádlo v popelnici, nákaza i úchylka. O čem je řeč? Jarní úklid trápí i herce, podivně i úsměvně

Publikováno 16. 4. 2018
Zdroj: Nova.cz

Jaro s sebou kromě krásného počasí a vůně květin přináší i jednu nepříjemnost, kterou je jarní úklid. A trápí i známé tváře z Ordinace v růžové zahradě, mají své specifické problémy s touto čistotou se zabývající povinností. Podívejte se v anketě na jejich veselá vyjádření, přesvědčí vás o jednom, nejste v tom sami! :-)

Přehrát poslední díl

 

Jarní úklid patří bezesporu k těm méně příjemným věcem, které s sebou toto vítané roční období přináší. Poté, co se zima uloží ke spánku, nastává čas na úklid domovů a také očistu těla. „Je dobrý uklidit si po zimě také v sobě,“ pronáší Miroslav Etzler, který vděčí své přítelkyni Heleně za to, že jejich domácnost vypulíruje ona. A hodně pánů mile rádo tuto povinnost přenechává své drahé polovičce, samozřejmě po vzájemné dohodě :-) Kdo? Poslechněte si ve videu.


Ordinace: Vilík
Zdroj: Archiv TV Nova

Roman Štabrňák pro to má i závažný důvod, do úklidu se nerad pouští, protože většinou končí jen přenášením věcí z jednoho místa na druhé což nemá řešení. Jeho seriálová partnerka Klára Oltová coby Květa musí zase svou domácnost nutkavě vyzdobit. Ha Thanh Špetlíková je ráda, když si vůbec stihne vyprat a hlavně nezapomenout prádlo z pračky vyndat! Což už se jí třikrát po sobě nestalo... Láďa Ondřej si svůj prach v pohodě utře sám a s vervou se do práce pouští i jeho seriálový táta Petr Rychlý, který má domácí práce rozdělené se svojí ženou. „My to máme doma dobře rozdělené. Přišla s tím moje žena. Ta totiž řekla, že ona bude mít na starosti vnitřek a já venek, akorát já jsem si moc neuvědomil, že máme docela velkou zahradu,“ pronesl s úsměvem.


A jak je na tom s jarním úklidem Milan Peroutka, Zlata Adamovská, Tereza Kostková, Adam Kraus, Tereza Zoubková a další? Na to se podívejte v reportáži.

Ordinace: Monika Zoubková coby Tereza Benešová
Zdroj: Archiv TV Nova


NEPŘEHLÉDNĚTE:PJ