Tomáš Zajíc není jediný: Ještě se vrátí postava z první řady Ordinace! Někdejší primář gynekologie

Aktualizováno 29.1. 2019 20:47
Zdroj: Nova.cz

Se sympatickým sportovně založeným gynekologem i jeho představitelem se diváci setkávali převážně v první sérii seriálu Ordinace. Když jeho linka ustoupila, odstěhoval se z Kamenice do Prahy, avšak po tříleté pauze se na chvíli vrátil, aby pomohl zamilovanému páru. Nyní, po osmi letech, udělá to samé.

Přehrát poslední díl

 

Psal se rok 2011, když Petr Hanák s Gábinou Šímovou usilovně pracovali na miminku, a protože to nešlo přirozenou cestou, rozhodli se vyhledat pomoc. Nemohli se obrátit na nikoho jiného nežli uznávaného gynekologa Marka Kroupu z pražské kliniky!

Ordinace: Marek Kroupa (2007)
Zdroj: Archiv TV Nova


Výsledkem je Filípek. David Suchařípa se tehdy vracel na plac po tříleté odmlce s úsměvem ve tváři a elánem, který je mu vlastní. A letos, v jarní sezoně 2019, tomu nebude jinak. Jeho pomoc vyhledá Bibi s Markem!
Ordinace: David Suchařípa coby Marek Kroupa se vrátí do děje
Zdroj: Archiv TV Nova

„Myslíme na lidi, kteří s námi kdysi točili, a když je příležitost je uplatnit a jejich představitelé mají tu možnost, rádi to uděláme,“ říká k návratům postav z minulosti kreativní producentka Simona Matásková.


Ordinace 1 herci tehdy a dnes: David Suchařípa copy Marek Kroupa
Zdroj: TV Nova/ Profimedia

Ve videu můžete zavzpomínat na návrat Marka Kroupy po tříleté odmlce v roce 2011. A těšit se na něj opět můžete v nových dílech Ordinace v růžové zahradě 2, které se tradičně vysílají každé úterý a čtvrtek od 20.20 na TV Nova.

 

NENECHTE SI UJÍT:
 

Nova.cz