VIDEO: Chantal Poullain dnes poprvé v Ordinaci! A Babetě přináší velmi špatné zprávy! O co jde?

Publikováno 14. 9. 2017
Zdroj: TV Nova

V Ordinaci v růžové zahradě 2 budou dneska všichni na nohou! Nejen hromadný příjem, ale především příjezd zástupkyně majitele kamenické nemocnice, Charlotte Moreau, nenechá zdravotnický personál kamenické nemocnice ani chvilku v klidu. Nekompromisní manažerka v podání herečky Chantal Poullain výrazně ovlivní osudy oblíbených postav. Jako první její kroky pocítí Babeta!

Přehrát poslední díl

 

Zástupkyně majitele kamenické nemocnice, Francouzka Charlotte Moreau, je ženou na svém místě. Ze své pozice udělá zkraje několik nepopulárních rozhodnutí a změn. „Charlotte je autorita a působí chladně. Má pozici, ze které může činit závažná rozhodnutí, může zasahovat do chodu nemocnice a dělat změny, které někteří mohou vnímat negativně. Na druhé straně nemůže citově investovat do každého pacienta nebo do každého zaměstnance. Není lékař, je manažer. Člověk, který ji nezná, by si o ní možná mohl myslet, že je mrcha, jak se říká česky. Ale myslím, že jakmile se v budoucnu dozví její životní příběh, pochopí její důvody pro to, co dělá,“ vysvětluje svoji roli Chantal Poullain.Ordiance: Chantal Poullain coby zástupkyně majitele Charlotte
Zdroj: Archiv TV Nova


Její pragmatické kroky výrazně ovlivní osud hned několika postav v Kamenici. Špatné zprávy bude mít dnes pro populární Babetu. Na jejím místě vrchní sestry by si totiž představovala někoho jiného, Květu Hrzánovou!

Ordinace: Babeta
Zdroj: Nova.cz


Těžké chvíle Charlotte způsobuje ale i své představitelce. „Bylo to pro mě zpočátku velmi těžké. Jsem zvyklá z divadla učit se texty při zkoušení, které trvá mnoho týdnů. Když točíte film, scénář nejprve dlouho zpracováváte s režisérem a pak každou scénu mnohokrát zkoušíte. To v seriálu není možné, je to úplně jiné řemeslo. Doma se učím text sama, nemám k sobě partnera jako v divadle, a pak na místě je všechno trošku jinak. První natáčecí den byl pro mě velmi náročný, když jsem odcházela domů, točila se mi hlava,“ vzpomíná na první natáčení herečka s tím, že po pár dnech přivykla. „Mám štěstí, že v Ordinaci pracují úžasní lidé. Režisér Braňo Holiček je skvělý, ví, co chce, je trpělivý, chápající a lidé kolem příjemní. To bylo pohlazení. Moc mi pomohla také Klára Oltová, je něžná, upřímná a moc mě podržela. Byla jsem ráda, že tam byla a bude,“ dodala.

Jak se s novou úlohou poprala, uvidíte dnes večer, stejně jako to, zda Babeta skutečně přijde o svůj dlouhodobý post vrchní sestry...

Nova.cz