VIDEO: Marika staví Sekoru před nesnadné a závažné rozhodnutí. Co byste udělali vy? Hlasujte

Aktualizováno 13.9. 2018 15:13
Zdroj: TV Nova

Vystavit nemocnici žalobě a zachránit lidský život i přes odmítání umírajícího? Nebo poslechnou přání mladého kluka a nechat ho kvůli víře zemřít? Marika nabízí řešení, jestli tím však Sekorovi nepřitíží ještě víc... A co byste udělali vy?

Přehrát poslední díl

 

Mezi Sekorou a Marikou je stále dusno, primář doktorce ve výpovědní lhůtě vytýká, že je příliš pasivní a jen počítá dny do odchodu. Vzájemného napětí mezi nimi si všimne David Suchý a přijde za Sekorou s přátelským varováním. Co mu poví, můžete vidět zde:


Ordinace: Co přinese 831. a 832. díl? - 12
Zdroj: Nova.cz

Následně Marika přijme nezletilého Robina, jehovistu, kterému jeho víra zakazuje, aby přijal cizí krev, hrozí proto, že vykrvácí a zemře. Marika nechce a nehodlá jen bezmocně přihlížet, možná i kvůli osudné nehodě, kdy život nezachránila. Možná cítí možnost se z chyby trochu vykoupit. Okamžitě tak informuje Sekoru a hledají spolu řešení, sejdou se dokonce s právničkou Naďou a ředitelem Valšíkem. I když k jistému kroku jeho matku přemluví i nadále je situace vážná a v neprospěch doktorů. Musí respektovat přání pacienta, s čímž se Marika nehodlá smířit a přijde se svým finálním řešením za Sekorou. Podívejte se ve videu. A co vy, jak byste se rozhodli být v jejich kůži?

Anketa

Jak byste postupovali vy?

Hlasovalo 276 lidí.

 

Jak vše dopadne, sledujte v dnešním díle ve 20:20 na Nově.

 

 

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: 

Nova.cz