VIDEO: Šárka ještě zdaleka neukázala, co dokáže! Zničí Hanákovi život? Její představitelka prozrazuje!

Štěpánka Fingerhutová, hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, prozradila, jak se role fanaticky zamilované Šárky bude v nejbližší době vyvíjet. A to není vše – zajímá vás, jak se mladá a sympatická herečka dokáže ohánět v kuchyni? Podívejte se, jak jí šlo pečení velikonočního beránka!

Přehrát poslední díl

Zamilovala se. Nebylo by na tom nic špatného, kdyby její láska nepřerostla v posedlost, pro kterou je schopná udělat cokoliv. Šárka Šedivá se fanaticky zamilovala do Petra Hanáka a bez jakýchkoliv okolků si jde za svým, dostat se k němu co nejblíže, získat jeho pozornost. Její mysl nevnímá skutečnost, je narušená. Neváhala ani otrávit řidiče sanitky, který se i s pacientem vyboural, aby nikdo nenašel její tajný deník, kam si své touhy zapisuje. „Já jsem si možná neuvědomovala ty následky, které s sebou tato role může nést, ale mě samotnou hrozně přitáhla!“ vypráví představitelka seriálové Šárky Štěpánka Fingerhutová.

112

FOTO: Štepánka Fingerhutová má půvabu na rozdávání

Zdroj: Profimedia

Herečka Štepánka Fingerhutová - 1

Hodnocení:


Pro herce je vždy zajímavější ztvárňovat zápornou roli, ale zahrát ji věrohodně, není mnohdy vůbec jednoduché. „Je to těžší, protože i když tam mám třeba normální momenty, tak musím pořád myslet na to, že přijde nějaký zvrat, nějaký zlom,“ říká Štěpánka. Reakce z okolí jsou stejně rozporuplné jako role samotná. Někteří Štěpánku chválí, jiní jí její chování v seriálu vyčítají, ona však ještě přitvrdí! „To, co Šárka doteď předvedla, ještě rozhodně není maximum toho, co předvést může,“ prozrazuje mladá herečka, na co se diváci mohou v blízké době těšit!
 


Role jí předepisuje milovat staršího muže. V rozhovoru prozradila, jak se na velký věkový rozdíl dívá ona sama. Měla staršího partnera? A protože se říká, že láska prochází žaludkem, otestovali jsme mladičkou herečku, jestli by partnerovi dokázala upéct třeba takového velikonočního beránka!

Podívejte se na video, jak obstála!

Štěpánku Fingerhutovou sledujte každé úterý a čtvrtek od 20:20 v Ordinaci v růžové zahradě 2.

 

 

TV Nova