VIDEO: Když je Štěpán Benoni šťastný z monstrózního zásahu! A hlasujte o TOP zranění

Aktualizováno 7.5. 2018 21:15
Zdroj: TV Nova

Hromadná nehoda autobusu se zapíše do historie Ordinace v růžové zahradě 2 mezi nejakčnější a největší natáčení. Na place se v jednu chvíli pohybovalo až přes 70 lidí, z toho 36 odborníků! Velkou akci si užíval i představitel záchranáře Marka sympaťák Benoni, ale o tom všem už v zákulisním videu. Podívejte se a hlasujte o NEJ zranění!

Přehrát poslední díl

 

15 reálných záchranářů, 5 záchranných vozů, 15 reálných hasičů, 2 velké hasičské vozy, 2 menší, 6 skutečných policistů, 2 policejní auta, na 20 komparsistů s fiktivním zraněním, 1 rozmlácený autobus a přes 20 lidí ze štábu. No, to je tedy pořádné natáčení! Všechny složky ruku v ruce s jedním cílem, natočit hromadnou nehodu autobusu co nejvěrohodněji. Spolupráce musí být, bez souhry, domluv a příprav by to nešlo. Od rána až do noci všichni s vervou pracovali, aby v 813. díle Ordinace v růžové zahradě 2 přinesli scénu, na kterou diváci jen tak nezapomenou. Podívejte se, jak vznikala! 

Velký kus práce mimo jiné odvedlo i pět šikovných maskérek, vytvořily zranění, která od těch reálných jen stěží rozeznáte, že? Vybrali jsme ty NEJ, na vás už je určit to TOP.

Anketa

Které zranění je podle vás nejrealističtejší a TOP?

Hlasovalo 691 lidí. 

 

Nova.cz