VIDEO z Ordinace: Eduard Terezu konečně nešetří, seřve ji a odhalí pravdu o Márovi! Jak to s ní zamává?

Aktualizováno 26.4. 2018 16:41
Zdroj: TV Nova

„Ty jsi zabila pacientku! Dokázala ses zachovat chladnokrevně. Vyhýbáš se zodpovědnosti. Jsi zbabělá! Přestaň být naivní, prober se!“ To jsou slova, kterými se Eduard obuje do své dcery a zaslouženě. Dá se říct také: konečně. Má nervy nadranc a není se čemu divit, podívejte se v ukázce, co si Tereza vyslechne a jak to ustojí.

Přehrát poslední díl

Tatík už toho má dost. Celou dobu kryje své povedené dcerušce průšvihy, čímž dostává sebe, rodinu i zaměstnance do nepříjemných situací. Nyní už překročila všechny hranice, kdy školáckou chybou zabila pacientku a s Márou vymyslela sprostý podvod, jak to ututlat a jeho nevinného stáhla do pořádného maléru a vystavila šílené situaci. Průšvih padá jen na jejich hlavy, když nebude s vyděračným Márou spolupracovat. Podívejte se, jak Eduard Tereze vše konečně vytmaví! Co ona na to? To už na ni bude asi moc...

Ordinace: Tereza znovu na dně
Zdroj: Nova.cz


Co bude následovat dál, jak se Tereza postaví k Márovi, když zná pravdu? A jak to všechno unese – sesype se, opije či si ublíží? Jak se z tohoto svrabu budou oba dostávat, to už sledujte v 812. díle Ordinace v růžové zahradě 2 ve čtvrtek 26. dubna od 20:20 na Nově.

Ordinace: Eduard je na dně
Zdroj: Nova.cz

 

Nova.cz