DĚSIVÝ MOMENT v Ordinaci: Andrea se nechá zastřelit! VIDEO

Aktualizováno 22.5. 2018 14:17
Zdroj: TV Nova

Smrt jedné z nejoblíbenějších postav se blíží. Osud Andrey Hanákové je zpečetěn. V dnešním 819. díle Ordinace promluví do děje naposledy. I když trpí nevyléčitelnou nemocí, zemže za mnohem dramatičtějších okolností, než by kdokoliv předpokládal. Bude zastřelena, podívejte se na moment, kdy ví, že udělá osudovou věc...

Přehrát poslední díl

 

„Ona byla za hrdinku. To, že neodchází jako troska někde v ústavu jatá tou nemocí, dává smysl. Studovala jsem následky téhle nemoci, není to hezké. Vlastně děkuju za to, že jsem mohla odejít středem a hrdinsky. Zůstala hrdinkou do konce,“ pronáší o způsobu smrti Andrey její představitelka Klára Cibulková.

Ordinace: Přestřelka s Prchalem, pro Andreu osudná - 19
Zdroj: Archiv TV Nova

„Byl to zvláštní pocit. Nikdy jsem to nezažila. Aby bylo vidět, že mě postřelili, měla jsem takové destičky s výbušninou na břiše. Upozornili mě, že se nesmím chytat za břicho, abych si nezranila ruku. Mohla bych si způsobit velkou popáleninu. Ale ujistili mě, že když tohle dodržím, že si nemůžu ublížit. Zevnitř je destička, takže jsem cítila takový tlak. Lekla jsem se té pistole, ale nebolelo nic. Výsledek jsem už viděla a vypadá to dobře, tak mám radost,“ dodává herečka.

Tak se večer dívejte i vy na 819. díl Ordinace v růžové zahradě 2, od 20:20 na Nově.

127

GALERIE: Přestřelka s Prchalem, pro Andreu osudná

Zdroj: Archiv TV Nova

Ordinace: Přestřelka s Prchalem, pro Andreu osudná - 1

Hodnocení:


 

 

Nova.cz