Video z úterní Ordinace: Adamův otec vydírá Mariku. Jaká bude cena za mlčení?

Publikováno 17. 9. 2018
Zdroj: TV Nova

Nečekaně se objeví u ní doma s výhružnými slovy. Otec Adama, který se ve vězení hroutí čím dál víc, je Marice stále v patách a následoval ji i zpět do Kamenice. Doslova ji dýchá na záda a určuje své podmínky. Odhalí se pravda dřív, než si všichni myslí?

Přehrát poslední díl

 

 

I když ho denně neviděla, pořád někde kolem ní byl a hlídal každičký její krok. Tudíž je také zpět v Kamenici a ze stínu vystoupí v momentě, kdy se Marika zachová tak, jak on nechce. Řeč je o otci Adama Svobody, známém chirurgovi Ctiboru Svobodovi a nyní jejím úhlavním nepříteli. Marika kvůli práci nestihne navštívit Adama ve vězení v předem naplánované a přislíbené návštěvě. A jelikož je pro Adama její přítomnost to jediné, co ho momentálně drží při životě, zakročí jeho otec. Nehodlá se dívat, jak se Adam psychicky složí úplně a zatlačí na půvabnou doktorku. Objeví se u ní doma a pohozí ji, bude kolem Adama skáka tak, jak on píská. A nebude trvat dlouho, kdy ho přesvědčí, aby řekl pravdu. Jak s výhrůžkami a přilačením ke zdi Marika naloží? Má vůbec na výběr?

Ordinace: Mariku zaskočí Adamův otec
Zdroj: Nova.cz

Ve stejné situaci se ocitne i Jonáš Hrzán, který se zaplet s dealery drog a cesta ven z prohnilého světa nebude vůbec snadná… Nový díl s názvem U vody si lidi tykaj toho přinese ještě víc, dívejte se 18. září od 20:20 na Nově.

 
 

Nova.cz