VIDEO Z ÚTERNÍ ORDINACE: Bibi s Markem se políbí! A vztah Aleny a Mázla se otřese v základech

Publikováno 5. 3. 2018
Zdroj: TV Nova

V úterním díle Ordinace se budou především řešit vztahy. U kdysi zamilovaného páru to znovu zajiskří. Marek totiž projeví city, které k Bibi stále chová a nechtěl si je připustit. A Mázl se vzdá milované ženy. Podívejte se, co se chystá.

Přehrát poslední díl

 

„Musím na tebe pořád myslet a nevím, co s tím mám dělat.“ Přesně tuto větu si Bibi vyslechne z úst Marka, který tak přizná, že se s rozchodem ještě pořád nevyrovnal. Bibi to zaskočí i raní, přece si vybral Innu, opustil ji a ona musela jít dál. A zrovna, když našla sílu dát šanci novému vztahu s hodným Vojtou, Marek ji vrací zpět a způsobuje opět zmatek. Přitažlivost však bude silná a dvojice se políbí. Mezitím si Vojta jejich náklonnosti všimne a zjistí, že vtah Marka s manželkou vůbec není ideální. Co víc se mezi Bibi a Markem odehraje? Odmítne ho, nebo se dají znovu dohromady nehledě na to, že jsou oba zadaní? Na to už vám odpoví úterní 797. díl Ordinace.

Ordinace: Co přinese 797. a 798. díl? - 7
Zdroj: Nova.cz

Přinese i odpověď pro všechny na to, kdo je otcem Alenina dítěte. Mázl má v rukou list papíru, který rozhoduje o jeho životě. V hlavě se mu zrodí obavy, že nic nebude tak, jak to je. A učiní dvě velmi důležitá a nelehká rozhodnutí, která změní vše... Co se bude dít? Jaké jméno testy přinesou? A bude to skutečně tak, jak se to jeví?

797. díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Musíš se s tím smířit, sledujte 6.bžrezna ve 20:20 na Nově.

 Nova.cz