VIDEO z úterní Ordinace: Zuřivý Hanák napadne Otu Kováře! A Květa prožije noční můru

Jedno kamarádství tento týden skončí. Hanákovi zoufalství zatemní mozek a dopustí se nejednoho přešlapu. Bolestivé chvíle pocítí i Květa, když na vlastní oči uvidí syna líbat se se ženou, která ji ničí život. Úterní díl byste si neměli nechat ujít.

Přehrát poslední díl

 

Je na dně. Přišel o to nejcennější a nejmilovanější ve svém životě, o svou lásku. Petr Hanák se utápí v žalu, který se snaží zmírnit alkoholem, marně. Jediným hnacím motorem je mu plánovaná pomsta. Mezi jejím plánováním popíjí, a když mu v baru U Čerta Lucie už odmítne cokoliv nalít, agrese v něm jen stoupne... Naštěstí v tu chvíli zasáhne Ota Kovář, kterého Hanák začal z duše nenávidět, protože i jeho viní ze smrti Andrey. Ota i tak čelí vlastním výčitkám a truchlí po ztrátě přítelkyně, ke všemu přijde o kamaráda, kolegu, parťáka a začne to momentem, kdy ho Hanák chytne pod krkem! Podívejte se na vyhrocenou chvíli ve videu.

19

GALERIE: Zoufalstvím zničený Hanák napadne Otu Kováře

Zdroj: Nova.cz

Ordinace: Hanák napadne Otu Kováře - 3

Hodnocení:


Nervy na dranc bude mít i Květa, které prožije svou vlastní noční můru! Nachytá totiž Jonáše při polibku s milenkou jejího muže Denisou! Nejdřív manžel, teď syn. Je to pro ni ohavné a dohra sladká nebude…

Radostné chvíle budou prožívat Čestmír s Alenou, začaly totiž plánovat svou svatbu! Jenomže se do toho s vervou vloží Jarmila a nakonec i Rytíř...

Jak vše dopadne, co víc se semele, na to odpoví úterní 821. díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Ona, nebo my! Dívejte se 29. května od 20:20 na Nově.
 Nova.cz