VIDEO ze čtvrteční Ordinace: Leoš Mára dostává šanci být opět u moci. Průšvih se blíží

Charlotte přislíbí Márovi primariát, když se postaví v nesmyslném šetření nemocnice na její stranu. Dostává tak vstupenku na pozici, o kterou usiluje od samého začátku, aby naplno rozehrál svou hru. A ta bude jistě plná pomsty i podlosti a kdo ví, čeho ještě... A co Ota Kovář? Zjistěte, co víc přinese nový díl.

Přehrát poslední díl


Manažerka nemocnice Charlotte přednese doktorům, že musí zkrátit průměrnou délku hospitalizace kvůli šetření. Pro ně je to nesmyslný zásah, jak uspořit. A všichni jsou tak proti i Eduard Valšík. Jediný, kdo návrh podpoří je Leoš Mára, kterému Charlotte bokem naznačí, že by se mu to mohlo vyplatit, v podstatě mu přislíbí primariát, protože i pro ni je velice výhodné mít na takové pozici svého koně. Máru tak čeká střet s nemocnicí a hlavně, pokud získá primariátství, tak start jeho vlastní války. Kdo to asi tak odnese nejvíc?

Zvrat přijde i u Mázla, ale poněkud šťastnější. Čestmír totiž požádá Alenu o ruku! V předpremiéře se na to podívejte zde:


Prvotní myšlenka tohoto životního kroku byla tahem proti Rytířovi, ale stojí za tím i čisté city zamilovaného páru. Najde Čestmír konečně své nové štěstí? Jenomže, co udělá Rytíř, až se tohle dozví? Má v hrsti Mázlovu kariéru...

Jonáš zatáhne Vilíka do lží, o kterých se Květa stejně dozví. Jak zareaguje na to, že jí syn sprostě lhal a stejně tak se zachoval i její přítel, a to kvůli ženě, kterou nesnáší?

Jak vše dopadne, co dál se odehraje, to už sledujte ve čtvrtečním 808. díle Ordinace v růžové zahradě 2 – 12. dubna na Nově.
 

NENCHTE SI UJÍT:


 

Nova.cz