VIDEO ZE ZÁKULISÍ: Záhada na operačním sále. Přístroj měl Bělu za mrtvou!

Napětí na operačním sále při natáčení operace Běly Valšíkové se téměř dalo krájet, pak se ale stalo něco, s čím nikdo nepočítal a co ve vážné chvíli rozesmálo herce i celý štáb. Srandičky rázem dostaly zelenou, podívejte se.

Přehrát poslední dílZatímco herečka Zlata Adamovská už nějakou chvíli poklidně ležela v roli Běly Valšíkové na operačním stole předstírajíc uspání a nad jejím tělem se skláněli operatéři Petr Štěpánek coby Eduard Valšík a Klára Cibulková jako Andrea Hanáková, zkoušku náročné scény přerušila nečekaná událost. Monitor životních funkcí totiž najednou ukázal exitus, a to přesto, že herečka Zlata Adamovská, jejíž EKG přístroj snímal, byla viditelně živá…

„Pozor, máme tady problém,“ upozornil se smíchem odborný poradce Oto Dosoudil na rovnou čáru na monitoru, která jasně ukazuje zástavu srdce. To zaujalo nejen „operatéra“ Petra Štěpánka, ale i Zlatu Adamovskou, již přístroj považoval za mrtvou. Vtípky tak následovaly.

114

GALERIE: Ordinace v růžové zahradě 2 – operace Běly

Zdroj: TV Nova

Dramatická operace Zlaty Adamovské v Ordinaci - 2

Hodnocení:A i když se přítomní zasmáli v rozhovoru představitelka Běly přiznala, že až tak do smíchu jí nebylo. Ležet dvě hodiny téměř nehybně s intubační hadičkou v ústech, nebylo příliš příjemné a leccos si u toho uvědomila. O tom už ale ve videu! 

 

 

NENECHTE SI UJÍT:

 

 

 

 

 

Nova.cz