Blíží se konec doktorky Rytířové?! Herečka Michaela Badinková prozrazuje

Aktualizováno 13.10. 2017 17:46
Zdroj: Nova.cz

Herečka Micheala Badinková, kterou diváci Ordinace v růžové zahradě 2 znají jako doktorku Alenu Rytířovou a přítelkyni Čestmíra Mázla, si během natáčení dalších epizod oblíbeného seriálu našla chvilku a odpovídala fanouškům na zvídavé dotazy ve videochatu. Co prozradila z chystaných dílu?

Přehrát poslední díl

 

Videochaty se už staly tradicí a jsou mezi diváky velice oblíbeny. Fanoušci tak mají možnost pokládat svým oblíbencům otázky na nejrůznější témata, a ti jim na ně přímo v živém vysílání odpovídají. Další z řad tváří seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, které jste mohli pokládat své dotazy, byla herečka Michaela Badinková alias MUDr. Alena Rytířová. Jak se bude osud její postavy vyvíjet?

Ordinace: Michaela Badinková coby Alena
Zdroj: Archiv TV Nova

Doktorka Rytířová neprochází dobrý obdobím. Její dcera je vážně nemocná, trpí anorexií a dokonce zkolabuje! Bude bojovat o život. Alenin bývalý manžel se přistěhoval do Kamenice, aby jim byl na blízku a o Alenu značně usiluje, nedávno ji dokonce vyznal lásku! Ohrozí to doktorčin vztah s Čestmírem? Podívejte se na záznam videochatu a zjistěte, co k tomu herečka řekla. (11:02 / 3:10) A proč se vlastně Alena s Karlem Rytířem rozvedla, i o tom se mluvilo, poslechněte si v čase 7:53.


Vzhledem k tomu, že všechny Čestmírovy předešlé seriálové přítelkyně zemřely, diváky zajímalo, zda čeká i na doktorku Rytířovou stejný osud?! „To je velmi častá otázka, jestli neumřu, protože v minulosti ženy Čestmíra Mázla skončily špatně. Tak zatím se to neplánuje. A myslím si, když to přijde, tak to bude překvapením pro všechny. Ale zatím sem naživu!“ pronesla s úsměvem představitelka Aleny. (4:38)

113

Doktorka Alena Rytířová z Ordinace v růžové zahradě 2

Zdroj: oficiální zdroj

Michaela Badinková

Hodnocení:Diváci televize Nova znají Michaelu Badinkovou také ze seriálu Ulice, kde ztvárnila Lenku Hejlovou. Padla tedy i otázka o návratu do tohoto seriálu. "V nejbližší době se do Ulice nevrátím, ale neumřela jsem tam, tak všechno je možné. Ale protože mám tady velkou dějovou linku, tak by i z časových důvodů nešla skloubit dvě tak velká natáčení. To bych musela točit každý den a neměla bych čas na žádné soukromí, takže proto Ordinace v růžové zahradě (8:31). V kontaktu s představitelem Jardy Hejla hercem Martinem Hofmannem herečka je a na Ulici vzpomíná jen v dobrém. Rozpovídala se o tom v čase 12:05.

Roli Aleny v Ordinaci si Michaela pochvaluje, stejně jako celou hereckou partu, kterou kolem sebe má. Naznačila také, jak to bude dál s její seriálovou dcerou Emou. Mluvila i o tom, jak se v seriálu Ordinace ocitla. A to není vše, probralo se toho ještě víc! Podívejte se na video - celý záznam videochatu!

Michaela Badinková
Zdroj: profimedia.cz

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TV Nova