VŠECHNY SVATBY ORDINACE: Která nevěsta byla jako z pohádky? Hlasujte!

Aktualizováno 12.10. 2014 09:09
Ordinace: Svatební speciál
Zdroj: Nova.cz
Témata:

Tohle jste ještě neviděli - všechny ordinační svatby hezky pohromadě! A pěkně i ze zákulisí! Vemte si kapesníky do ruky a nechte se unášet na vlnách romantiky.

Přehrát poslední díl

 

BABETA se vdala za operního režiséra ALBERTA HESSE! Na její svatbu přijela i nepozvaná sestřenice Heluš, která chtěla ze msty za staré křivdy Babetin šťastný den překazit. Nejdříve vyhodila Babetiny svatební šaty, pak jí ukradla prstýnky a nakonec jí do pití nalila projímadlo. Nic jí ale nevyšlo a Babeta se šťastně vdala!

 

BĚLA řekla JÁNSKÉMU u oltáře "NE", ovšem právě to bylo projevem její lásky. Nechala ho jít, aby mohl cestovat a ještě si v životě něco dokázat. Přesto to bylo dojemné. A my doufáme ve veselku, kdy od obou zazní "ANO", co vy?

 


DAREK
si svou nevěstu LUCII k oltáři odnesl v náručí. Krásnější je ale to, že se tihle dva stále milují. A nebrání tomu ani fakt, že pro Lucii to byla svatba již třetí v pořadí.

 


Nebyla z lásky, zato povedená. A my si stejnak myslíme, že JINDŘICH VALŠÍK by se k CHOU hodil, nebo ne?

 


GÁBINA
se snažila FILIPA milovat, její srdce ale patřilo a patří Hanákovi. A všichni víme, jak to dopadlo. Nic na tom ale nemění fakt, že si svou svatbu náležitě užili.

 


KATEŘINA
a FRYNTA, to byla láska jako trám. Skutečný sňatek už bohužel nikdy neproběhne, jelikož Dalibor zemřel. Své "ANO" si ale řekli, byť to nebylo úředně potvrzeno. Co na tom ale sejde, že?

 


Svatba ZDENY a DAVIDA byla kouzelná. A překrásný je i jejich vztah, ustáli i nevěru. A snad si svůj manželský slib znovu obnoví.

 


MONIKA MANDLOVÁ
a OTA KOVÁŘ mají dceru Míšu, chtěli utvořit rodinu se vším všudy, jenomže Monika Otu nemilovala dostatečně a od oltáře mu utekla! Rozhodně jim to ale slušelo.

 


Jedinou vskutku adrenalinovou svatbu měla PAVLA BARNOVÁ a VLADIMÍR PUSENSKÝ. Stála za to! I jejich překrásný vztah, který stále trvá kdesi na Slovensku.

 


ČESTMÍR
a MAGDA, co k nim ještě dodávat? Láska nebeská a žel, Magda nás navždy opustila.

 


Druhé manželství LUCIE uzavřela s charismatickým záchranářem RADIMEM NOVÁKEM. Jak víte, nevydrželo. Veselku měli ale veselou!


(pozn.red. Prvním mužem Lucie byl Tomáš Hruška. Jejich svatba se odehrála ještě v první sérii Ordinace, proto ji tady nehledejte).

 


Do svazku manželského vstoupila i TEREZA VALŠÍKOVÁ a hejtman RADEK BENEŠ. A šťastní jsou kdesi dodnes.

 


Manželství OSKARA VŠETEČKY a MARTINY TVRDÍKOVÉ bohužel nevydrželo. Svatbu ale měli moc pěknou!

 


VĚRA BARNOVÁ
a LEOPLOLD ŘEHÁČEK se prostě našli!

 


BĚLE
poprvé manželský prsten oblékl EDUARD VALŠÍK. Jejich vztah ovšem zkrachoval, zůstali ale přáteli.


(pozn.red. Představitelka Běly Zlata Adamovská a představitel Eduarda Petr Štěpánek jsou manželé ve skutečnosti.)

 

Anketa

Kdo měl nejpohádkovější svatbu?

Hlasovalo 10277 lidí.

 

- VIDEO: Připomeňte si s námi ZÁSNUBY v Ordinaci!
- EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z NOVÝCH DÍLŮ: Švarcovi začne peklo!
- PRVNÍ UKÁZKA z NOVÝCH DÍLŮ Ordinace je tady! Mirka najde dítě!
 

 

 

Nova.cz