STAČÍ POHLED DO OČÍ. Všimli jste si této anomálie? Nový snímek Báry Štěpánové ukázal krásnou zajímavost v obličeji

Barbora Štěpánová
Zdroj: Oficiální zdroj

Česká herečka a moderátorka Bára Štěpánová, kterou znáte především ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, pravidelně baví na televizních obrazovkách v roli Babety. Všimli jste si však někdy barvy jejích očí?

Znáte ji hlavně jako vrchní sestru Babetu, která je trefná, rázná, přímá a v dobrém smyslu bláznivá a milující panenky. Na obrazovkách televize Nova jste mi mohli vidět i jako moderátorku pořadů Bárymetr, Gilotina či soutěž Čtveráci. Barbora má za sebou nejrůznější role v celé škále filmů i televizních seriálů a věnuje se i divadlu. Miluje svého muže a dceru, ale také psy, golf, jógu, detektivky, staré věci i dobré víno.

Herečka Bára Štěpánová - 5
Zdroj: Profimedia


Jistě víte, že Bára má velmi pronikavé oči, kterýma nepochybně očarovala nejednoho muže, tušili jste ale, že je Barbora vlastně takový chameleon? Když se zaměříte na její uhrančivý pohled, všimnete si, že má každé oko jinou barvu!

Herečka Bára Štěpánová - 2
Zdroj: Profimedia


Tato sympatická herečka má jedno oko jasně zelené a druhé světle hnědé. Záleží pravděpodobně na souhře světel a úhlu pohledu, možná je to opravdu jenom odlesk, protože ne na každém snímku je rozdíl tolik znát, ale a i tato skutečnost svědčí o tom, jak je Bára výjimečná.

15

Galerie: Bára Štěpánová má každé oko jiné!

Zdroj: Profimedia

Herečka Bára Štěpánová - 3

Hodnocení:
Na Báru se můžete těšit už zítra v Ordinaci v růžové zahradě ve 20:20 na Nově.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

NOVÁ POSTAVA v Ordinaci: Přichází sok Petra Rychlého!
NOVA V NOVÉM: Nové stanice, nová loga, nová programová nabídka

TV Nova