3 NEJDRSNĚJŠÍ RVAČKY: Kdy v Ordinaci tekla krev?

Ani v tom seriálovém životě nejde vše hladce. Občas se vztahy mezi kamenickými kolegy vyostří natolik, že místo slov na řadu přijdou pěsti. Připomeňte si vyhrocené chvilky vašich hrdinů.

Přehrát poslední díl

 

 

1. Tomáš vs. Jirka 

Ordinace: Tomáš po rvačce
Zdroj: Nova.cz

Jirkovi dojde, že na něj Tomáš donáší na policii, stále v kauze "Rudovský". Byť má důvod, není ten, kdo začne šarvátku se svým kamarádem. To Tomáš na něj vystartuje jak smyslů zbavený, zloba vůči Jirkovi mu zatemňuje mysl. Jak to tak vypadá, stále se nezbavil pocitu viny, že nedokázal zachránit Kateřinu a tento nezdar připisuje právě Jirkovi...2. Darek vs. Švarc

Ordinace: Zmlácený Švarc
Zdroj: Nova.cz

Darek se dozví, že jeho sestra Lea spáchala sebevraždu. Pochopitelně ho tato zpráva sebere. Byť nebyla dokonalá, přece jenom to byla jeho rodina. A to by nebyl Švarc, aby si nerýpnul. Jenomže to dost přepískne a Darek vybouchne! 3. Hanák vs. Švarc

Ordinace: Rvačka Hanáka a Švarce
Zdroj: Nova.cz

Švarc informuje Hanáka o svém večeru s Gábinou a vyprovokuje ho tak k fyzickému útoku. Jistě si vzpomínáte, jak Švarc vydíral Gábinu sexem, aby poskytl důkaz o Hanákově nevině, který byl tou dobou ve vězení. 

 

 


Připomeňte si také tyto:

Takhle se Hanák doslova rval o život Tien i svůj vlastní. Mladou sestřičku zachránil před násilníkem. Naštěstí vše dopadlo dobře, Hanák se po operaci zotavil.Jistě si pamatujete doktora Otu Kováře. Takto napadl řidiče, který autem srazil jeho dceru Míšu, která po nehodě zůstala na vozíku. Není divu, že mu "ruply" nervy.

 

NENECHTE SI UJÍT:

HLASUJTE O TU NEJ ordinační FACKU: Zatím vede ta Pantoflíčkové! Kdo to schytal nejvíc?

VŠECHNY SVATBY ORDINACE: Která nevěsta byla jako z pohádky? Hlasujte!

SMUTNÁ LOUČENÍ: Magda, Frynta, Haken a další. Kdo vám chybí nejvíc?

TOP 10 z Ordinace: Kdo vám chybí a chcete ho zpět?


 

Nova.cz