Z NOVÉHO DÍLU Ordinace: Andrea si ublíží, záměrně se pořeže! Proč, proboha?

Ordinace: Andrea si ublíží, schválně se pořeže! - 12
Zdroj: Nova.cz

Andrea Hanáková sáhne v novém díle Ordinace k velmi radikálnímu řešení svého propukajícího problému, nožem se do krve pořeže! Jaký problém kryje a vyřeší to snad tímhle bláhovým činem?

Přehrát poslední díl

 

Už ve Francii, kde byla Andrea na stáži, se její dědičná nemoc začala projevovat. Jde o genetickou spinocerebelární ataxii, zatím nevyléčitelnou nemoc, kterou podědila po otci. Způsobuje mimo jiné poruchu koordinace chůze, hybnosti rukou, problémy s mluvením, s pohyby očí a přivoďuje i demenci. Andrea jako lékařka ví, že ji tato nemoc dřív nebo později vyřadí z běžného života. Postupuje pomalu, už o sobě ale začala dávat vědět neovladatelným třesem rukou a právě ten Andrea ve čtvrtečním díle „zamaskuje“ svým poraněním. Bojí se jít k operaci a nechce nikomu nic říkat, ani vysvětlovat. Proto si pořeže ruku nožem! A tvrdit bude, že jí v ruce praskla sklenička…

112

FOTO: Andrea si ublíží, schválně se pořeže!

Zdroj: Nova.cz

Ordinace: Andrea si ublíží, schválně se pořeže! - 1

Hodnocení:

Andrea chce tajit pravdu, co nejdéle to půjde, aby její vztah s Petrem nebyl její nemocí zatížen… Jak dlouho to ale dokáže? Třesu rukou i toho, že se s Andreou něco děje, si v práci všimne Ota Kovář a uhodí na ni, půjde s pravdou ven? Bylo by fajn, kdyby se někomu svěřila. Zoufalou chvíli Andrey i to, co se bude dít dál, sledujte ve čtvrtečním díle 1. března.MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

 

 

NVIDIA