Z nového dílu Ordinace: Eduardovi na stole přistane nečekaná výpověď! Od koho?

Ordinace: Eduard Valšík obdrží nečekanou výpověď
Zdroj: Nova.cz

Musel vyhodit schopného operatéra a primáře chirurgie Otu Kováře. A hned v dalších dnech bude řešit odchod dalšího doktora! Nečekaně za ním totiž jeden přijde, aby se rozloučil...

Přehrát poslední díl

 

Eduard Valšík má i tak nervy na pochodu kvůli grázlovi Márovi. Ten ho výhružkami nutí do rozhodnutí, která by za normálních okolností nikdy neudělal! Hrozí mu koncem kariéry, což by Eda asi ještě ustál, ale vydírá ho vězením jeho dcery Terezy, což už Eda jako vzorný táta dopustit nechce. A tak zahnaný do kouta raději udělá pár kroků, se kterými nesouhlasí.


Jedním z nich byla výpověď pro schopného a oblíbeného Otu Kováře, který si ve čtvrtečním díle sbalil věci a opustil pod tlakem vedení i celou Kamenickou nemocnici. A nebude sám. Další výpověď přijde stejně nečekaně. Jen s jedním podstatným rozdílem, bude dobrovolná. Kdosi ji podá ze své vlastní vůle. Eda bude jen zírat, i tak má kvůli Otovi v nemocnici podstav a teď ještě tohle… Nezmůže s tím ale vůbec nic.

O koho půjde? Bude to Petr Hanák, který se tak potrestá za to, co udělal Otovi a nebude chtít mít s Márou už nic společného? Bude to Inna, která se po rozchodu nemůže dívat ani na Marka, ani na Bibi? Nebo dokument přinese Suchý, či Edova dcera, nebo někdo zcela jiný? Hlasujte o tom, kdo to bude.


Anketa

Kdo příští týden v nemocnici podá výpověď?

Hlasovalo 2318 lidí.

 

 

Jméno uslyšíte 12. června v novém 825. díle Ordinace v růžové zahradě 2, tak se dívejte 12. června ve 20:20 na TV Nova.

 
 

Nova.cz