Z nového dílu Ordinace: Šokující pravda pro Sekoru, Marika promluví o nehodě! VIDEO

Oba pocítili, že to mezi nimi pořádně zajiskřilo. Po společné noci však přišel náhlý konec. Marika rozkvétající vztah se Sekorou záhy ukončila s chabými výmluvami. On cítí, že je za tím něco víc a dožaduje se pravdy. No, a tak ji dostane! Podívejte se v ukázce z nového dílu už nyní.

Přehrát poslední díl

 

Nechce se vázat a brzy odjíždí, s takovými důvody Marika odbývá Sekoru a snaží se mu vyhýbat. Změnila své chování ze dne na den, proto mu její chabé výmluvy nestačí. Po vášnivé noci a spokojeném ránu se Marika najednou chová jako kus ledu, za tím bude něco víc. A Sekora tuší správně. Jak diváci Ordinace vědí, Marika se mezitím dozvěděla, že v onen osudný večer srazila autem jeho otčíma, kterého miloval jako otce. Ve čtvrtečním díle si Sekora Mariku konečně odchytí a zatlačí na ni, aby mu dala pořádný důvod, proč s ním najednou už nechce být. A dostane ho! Možná se raději neměl ptát...

18

Galerie: Šokovaný Sekora, Marika promluví o nehodě

Zdroj: Archiv TV Nova

Ordinace: Šok pro Sekoru, Marika mu poví část pravdy o nehodě - 1

Hodnocení:


Poví mu Marika o nehodě celou pravdu? Na to vám odpoví tato ukázka z nového dílu, který v TV uvidíte ve čtvrtek 4. října od 20:20 na Nově. Tak si následující dění nenechte ujít.

 


 

 

Nova.cz