Z NOVÝCH DÍLŮ Ordinace: Inna se Bibi začne drsně mstít!

Ordinace: Bibi se kvůli Inně ocitne v nebezpečné situaci - 10
Zdroj: Archiv TV Nova

Odříznutá od pomoci a před sebou zuřícího psa, Bibi bude kvůli Inně vystavena hned na začátku nové sezony situaci plné strachu s nejasným koncem… A tím vše teprve propukne!

Přehrát poslední díl

 

Bibi se vrátila na konci třinácté sezony k Markovi. Příliš pozdě jim došlo, že patří k sobě, svými nevyřešenými city ublížili Vojtovi, manželu Bibi a také Inně, Markově manželce. S ní se pohledný záchranář sice rozešel ještě předtím, než se vrátil do náruče Bibi, ona však byla důvodem jejich rozchodu. A to ji Inna nemůže odpustit, na Markovi jí pochopitelně pořád záleží. Její zášť tak v nových dílech Ordinace v růžové zahradě 2 nabere na obrátkách a požene ji k pomstě.

Jak už bylo na konci 826. dílu naznačeno, Bibi s Innou zamíří společně k výjezdu, který se zvrtne. Rvačka ochránců zvířat a majitelů psů, kteří nelegálně organizují psí zápasy, bude mít zraněné. Jak lidi, tak zvířata.

118

FOTO: Bibi se kvůli Inně ocitla v nebezpečné situaci

Zdroj: Archiv TV Nova

Ordinace: Bibi se kvůli Inně ocitne v nebezpečné situaci - 8

Hodnocení:A v jeden moment se Bibi ocitne v místnosti sama před rozdivočelým a trpícím psem. Okamžitě začne volat do vysílačky o pomoc Innu, která je nejblíž. Jenomže ta bude volání sokyně o pomoc záměrně ignorovat. „Inno, prosím tě, můžeš sem někoho poslat! Inno?!“ po těchto slovech dokonce vypne vysílačku!

Dokáže Bibi rozrušeného psa uklidnit? Bude přivázaný? Nebo ji snad napadne? Co se odehraje, to už diváci Ordinace uvidí v prvním poprázdninovém díle s názvem Tajný kandidát. A kdy přesně? V úterý 28. srpna!
Nova.cz