Z nových dílů Ordinace: Otřesné i svým způsobem krásné svatební šaty Bibi! Jaké bude mít?

Ordinace: Bibi ve svatebních šatech od tetiček - 6
Zdroj: Nova.cz

Svatba Bibi a Vojty je za dveřmi, do Kamenice tak v nových dílech Ordinace dorazí Vojtovy tetičky, aby pomáhaly s přípravami. A co by čert nechtěl, vytasí svatební šaty! Gesto sice krásné, šaty ovšem otřesné. Půjde v nich Bibi k oltáři?

Přehrát poslední díl

 

"V našem rodě se každá nevěsta vdávala v těchto šatech!", pronese jedna z Vojtových tet před Bibi a už žene Vojtu pryč, aby před svatbou svou nevěstu neviděl a Bibi domlouvá, aby si šla "rodinnou tradici" vyzkoušet. Nic proti gustu, ale tohle je vskutku krok vedle. Podívejte se v galerii, možná vám i vykouzlí úsměv:

110

FOTO: Bibi ve svatebních šatech od tetiček

Zdroj: Nova.cz

Ordinace: Bibi ve svatebních šatech od tetiček - 1

Hodnocení:


Přešívat se nakonec nebude, Bibi se totiž v prehistorických šatech vdávat nebude. Tetičkám dá dost rázně najevo, že tohle si na svou svatbu rozhodně neobleče. Budou se tak muset smířit s tím, že Bibi chce mít své vlastní šaty, mnohem modernější, okouzlující, vystihující její krásu, prostě dokonalé! Web Ordinace vám brzy ukáže první ochutnávku. Jak to tety ustojí? Ještě poměrně dobře, ale další rozhodnutí Bibi už ne, pohádají se. No, vdavky začínají špatně vykročenou nohou...
 

Nova.cz