Tenistka Petra Kvitová v testu znalosti Ordinace! Jak obstála? Zkuste si ho i vy

Seriálovému Mázlovi se poštěstilo a zahrál si tenis s přední českou tenistkou. Jak je známo, jeho představitel Petr Rychlý tenis miluje, a tak si natáčení užíval i přes pocit trémy. Což se dá pochopit, kdo by nebyl nervózní čelit na kurtu profíkovi, že? Jak se ukázalo, obavy z výkonu nakonec doběhly i samotnou Petru Kvitovou. O tom všem už v reportáži, která přináší i ordinační test pro fanynku seriálu.

Přehrát poslední díl

 

Tenistka Petra Kvitová ztvárnila ve svém oblíbeném seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 malou roli, zahrála si sebe. První natáčecí den strávila doslova na své půdě – na tenisovém kurtu. Nervozita ji proto přepadla až druhý den, kdy už točila přímo v seriálové nemocnici. „Zprvu jsem se cítila dobře, ale v ateliérech to na mě teda padlo,“ přiznala Petra, pro kterou byla epizodní role v Ordinaci vůbec první hereckou zkušeností.

Petra Kvitová v Ordinaci - 8
Zdroj: TV Nova

I když je na trému Petra ze svých tenisových zápasů zvyklá, tohle bylo dle jejích slov přeci jen jiné. „Před zápasem jsem hodně nervózní, tady jsem ale pocítila jiný druh obavy, vůbec jsem totiž nevěděla, co od sebe mám čekat. A hlavně jsem se bála, že to budu kazit lidem okolo,“ svěřila se. A to se samozřejmě dá pochopit, vždyť není žádnou zkušenou herečkou, nicméně dalším hereckým zkušenostem by se Petra nebránila. „Musím říct, že mě to moc bavilo! Nevím, jestli vůbec nějaká herecká nabídka přijde poté, co diváci uvidí můj výkon, ale asi bych se nebránila,“ pronesla se smíchem.

A jak si Petra vedla v testu, který prověřil její výroky o tom, že je velkou fanynkou seriálu? Nejen na to se podívejte ve videu.

130

FOTO: Tenistka Petra Kvitová hraje v Ordinaci sama sebe

Zdroj: TV Nova

Petra Kvitová v Ordinaci - 17

Hodnocení:

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:
 

 

PJ