Z TOHO MRAZÍ: Poslední slova Andrey před smrtí dojmou k slzám

Ordinace: Poslední slova Andrey Hanákovi
Zdroj: Archiv TV Nova

Andrea Hanáková tragicky zemře. Její smutný osud nelze zastavit, ani změnit. Odvážná žena, lidská, milovaná i milující manželka Petra Hanáka opustí tento svět. Nerozlučné dvojce, které diváci Ordinace fandí od začátku, bude konec. O to víc dojmou slova, která vyjdou z vypětím všech sil z úst zraněné Andrey. Její poslední slova...

Přehrát poslední díl

 

„Co říct Hanákovi, kterému umírá milovaná žena? Že ho miluje,“ pronáší představitelka Andrey herečka Klára Cibulková v rozhovoru pro web Ordinace. A přesně taková slova zazní poté, co Andrea v úterním 819. díle schytá dvě kulky do břicha, protože jim doslova skočí naproti, aby zachránila život mladé mamince Martině Kaiserové. Psali jsme, že tato žena její osud změní. Teď víte, že definitivně. Andrea se po výstřelech skácí na zem, zděšený Hanák už jen bezmocně doběhne a svou nejmilovanější osobu obejme, v ten moment od ní uslyší poslední větu v jejím životě:
 

"Petře, já tě miluju."


Není od cesty říct, že příští týden čeká diváky váka velmi silných emocí, v úterý slzu možná ještě zatlačí, ve čtvrtek už ale ne. Dívejte se na poslední chvíle oblíbené postavy, která zemře vlastní smrtí a jako hrdinka.


Život za život, to bude poslední a největší gesto Andrey Hanákové... Vyhrocenou přestřelku sledujte v úterý 22. května v 819. díle. A poslední Andreiny okamžiky ve čtvrtek 24. května v 820. díle, kdy vyydechne naposledy. Vždy ve 20:20 na TV Nova.

121

GALERIE: Andrea Hanáková v Ordinaci

Zdroj: TV Nova

Klára Cibulková jako Andrea Hanáková

Hodnocení: 

Nova.cz