FANOUŠCI, POZOR: ZAHRAJTE SI V ORDINACI! Jak na to?

Ordinace: Zákulisí
Zdroj: Nova.cz

Staňte se součástí natáčení seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, zahrajte si v něm! Poradíme, jak na to. Na komparzní roli nepotřebujete herecké vzdělání, ani předchozí zkušenosti v oboru.

 

Přehrát poslední díl

 

Píšete nám na naše facebookovské stránky, dostáváme také dopisy, ptáte se i v komentářích pod články - dotazů ohledně toho, jak si zahrát malou roli v Ordinaci, mihnout se v oblíbeném seriálu, přišlo v poslední době mnoho. Na váš oblíbený seriál se nechcete jen dívat, rádi byste se stali i jeho součástí. Šance tady samozřejmě je!

Nová lékařská posila kamenického týmu, nový partner oblíbené postavy, takové a další velké role jsou povětšinou určené zkušeným hercům. Jde to ale i jinak!

Ze zákulisí Ordinace v růžové zahradě 2 - 22
Zdroj: Archiv TV Nova


Pacient v nemocnici i Růžovce, host v baru U Čerta, návštěvník pizzerie, aktér společenské události - takové a další komparzní role, i malé epizodní roličky, zajišťuje v Ordinaci castingová agentura Cinema Casting. Na komparzní roli, častokrát ani malou epizodní, nepotřebujete herecké vzdělání, ani předchozí zkušenosti v oboru, musíte ale být registrováni v agentuře ZDE. V případě zájmu vás sama zkontaktuje.

Po registraci je vhodné sledovat i facebookovské stránky castingové agentury, kde se velmi často objevují nabídky do seriálu Ordinace, s konkrétním datem a kontaktem na zodpovědnou osobu.

Ze zákulisí Ordinace v růžové zahradě 2 - 12
Zdroj: Archiv TV Nova

A na věku nezáleží. Potřebujeme miminka, jako malé pacienty do Růžovky k Běle, puberťáky, teenagery, mladé studenty, rodiče i starší osoby. Prostě všechny! Těšíme se na vás!

Ordinace: Natáčení rvačky Zounara a Vondráčka - 8
Zdroj: Archiv TV Nova

 

 

 

Nova.cz