Zajímavosti z natáčení: Randová vázou sejmula tu nejdražší věc a hlava Zounara vskutku utrpěla

Heluš v ateliéru malířky Valérie zjišťuje, že vnadná umělkyně strávila noc s jejím manželem Bobem. Rozzuří se a začne po ní házet vše, co jí přijde pod ruku. Akt žárlivosti doplní o průtok nadávek a ve finále rozbije obraz o Bobovu hlavu. Při natáčení byl Martin Zounar vskutku omlácen a Randová vázou sejmula to jediné, co neměla.

Přehrát poslední díl

 

„Bylo to hrozně zábavný natáčení, pro mě určitě, pro Martina nevím :-). Omlátila jsem o něj tři obrazy! Ta plátna byla dost pevná, takže to vůbec nešlo. Na třetí pokus jsem za to vzala pořádně a plátno ruplo. Martin držel statečně, byl z toho rudej, ale neřekl ani slovo. Je to profík," vypráví s úsměvem představitelka Heluš proces roztržení obrazu o hlavu jejího kolegy Zounara.

123

Galerie: Natáčení žárlivé scény Heluš s Bobem a obrazem

Zdroj: Archiv TV Nova

Ordinace: Žárlivá scéna Heluš s Bobem - 1

Hodnocení:


„Užili jsme si to. Následky z toho nemám, cítím se stále dobře a fit. Martince to poslední plátno totiž trošku nařízli,“ vyličuje detaily Zounar a ujišťuje, že je v pořádku po třech ranách od Martiny a jedné od koordinátora kaskadérů Petra Drozdy, který byl na místě, aby scéna proběhla hladce a bez úhony. Podívejte se v galerii.

Odnesla to tedy jen jedna věc, shodou okolností ta nejdražší. „Ještě je tam scéna, kdy po té malířce házím vázu. Řekli mi, abych mířila do kamery, ale nikdo asi nepředpokládal, že se fakt trefím. A já se bohužel trefila přímo do objektivu. Myslím, že kameramani nebyli rádi,“ vypráví Martina Randová. No, to nebyli, Martinko, ale tobě to odpustíme :-).
 

  

 

Nova.cz