ZÁKULISNÍ FÓREK Marka s Vojtou: Tady něco nesedí!

Ordinace: Srandičky v zákulisí při natáčení žádosti o ruku - 6
Zdroj: Archiv TV Nova

Milují jednu ženu, závidí si a žárlí na sebe, Marek s Vojtou jsou však soky jen před kamerou. V zákulisí jsou Štěpán Benoni a Ivan Lupták kolegové a parťáci, kteří si ze sebe umí vystřelit. Jeden jejich fórek zachytil fotograf.

Přehrát poslední díl


Diváci Ordinace v růžové zahradě 2 musí být s každou scénou maximálně spokojeni, věrohodnost z nich musí sálat, a tak se ani moment Vojtovy žádosti o ruku neobešel bez příprav a konzultace s režisérem. Každá žena si v tuto důležitou chvíli přeje vypadat dokonale, což se herečce Marice Šoposké jako Bibi vyplnilo, a před scénou se ráda nechala hýčkat v rukou maskérek. I tak má pohledná Marika půvabu na rozdávání, ale víte jak, prostě to muselo být perfektní!

Ordinace: Srandičky v zákulisí při natáčení žádosti o ruku - 1
Zdroj: Archiv TV Nova

Ivan Lupták coby Vojta se pochopitelně nesoustředil na svůj účes ani přepudrovaný nos, ten řešil dokonalé pokleknutí. Svým kolenem tak málem vytlačil do podlahy důlek, byť v díle při žádosti o ruku poklekl jen jednou, při natáčení to bylo tak pětkrát více.
Ordinace: Srandičky v zákulisí při natáčení žádosti o ruku - 5
Zdroj: Archiv TV Nova

No a představitel Marka, který měl z povzdáli vše jen pozorovat, se také chtěl zapojit a rozhodl se to ve vhodné chvilce udělat, společně s Ivanem tak rozchechtali štáb, když se před zraky kolegů fiktivně zasnoubili. Legrace prostě musí být.

18

FOTO: Srandičky v zákulisí Ordinace při natáčení žádosti o ruku

Zdroj: Archiv TV Nova

Ordinace: Srandičky v zákulisí při natáčení žádosti o ruku - 7

Hodnocení:

 

 

 

 

Nova.cz