ZAPEKLITÁ HÁDANKA: Poznáte hvězdu Ordinace na fotce z dětství? Tahle kráska vám dnes nedá spát!

Poznáte hvězdu Ordinace na fotce z dětství?
Zdroj: Instagram

Jedna z hereček ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 se na sociálních sítích pochlubila fotografií z dětství. Poznáte ji? Jedni ji milovali, druzí nenáviděli, rozhodně vzbuzovala velmi silné emoce!

Přehrát poslední díl


Mladičkou krásku ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 byste na fotografii z dětství asi nepoznali. Narodila se v Příbrami v roce 1996 a už od dětství se věnovala modelingu a hrála v reklamách. Není tedy divu, že si ji tvůrci Ordinace vybrali do role svůdné krásky, která však pořádně zatopí jednomu z doktorů. Ano, řeč není o nikom jiném než o Štěpánce Fingerhutové alias Šárce Šedivé! Na Instagramu se 21letá herečka pochlubila fotografií z natáčení v dětství.

130

FOTO: Šárka Šedivá a její zločiny

Zdroj: Archiv TV Nova

Ordinace: Šárka

Hodnocení:

Role psychopatické Šárky Štěpánce opravdu sedla a uhrančivý pohled zvládla na jedničku. Mladá manipulátorka, jak si jistě fanoušci seriálu vzpomínají, se přehnaně fixovala na doktora Hanáka a udělala mu ze života peklo. Právě kvůli ní dostal vztah Andrey a Hanáka velké trhliny. Andrea se ale v nových dílech Ordinace v tomto roce vrátí do Kamenice ze stáže ve Francii, kam odjela, aby na nevěru svého manžela zapomněla. Odpustí mu a budou opět spolu? To se dozvíte v premiérových dílech!Seriál Ordinace v růžové zahradě 2 sledujte od 9. 1. 2018 každé úterý a čtvrtek ve 20:20 na Nově.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TV Nova