ROZHOVOR: Překvapení pro Adamovskou. Nečekané setkání s životní láskou!

Aktualizováno 22.1. 2017 16:29
Zdroj: Nova.cz

Po všech životních eskapádách a zdravotních lapáliích už si možná myslela, že ji v životě nemůže nic překvapit. Ale omyl! I tak protřelou ženu, jakou Zlata Adamovská coby Běla Valšíková bezpochyby je, může něco anebo spíš někdo vyvést z míry. A tím někým není nikdo jiný, než Zlatin současný manžel Petr Štěpánek a Bělin bývalý manžel Eduard, který se zcela nečekaně zjeví na prahu jejího domu. Co na jeho návrat říká a jak se manželský pár snese před jednou kamerou? Vyzpovídali jsme je…

 

Přehrát poslední díl

 

Zlata Adamovská a Petr Štěpánek se po pěti letech opět setkávají před jednou kamerou. Těžko byste mezi českými hereckými páry hledali větší profíky, ale kdo z vás někdy okusil intenzivní společnou práci s životním partnerem, jistě ví, jaké úskalí to přináší. Jak to v Ordinaci v růžové zahradě 2 zvládají zkušení herci? “Budete se divit, ale já si tp neberu. Na place je můj kolega, můj kolega a jestli je to můj brácha, švagr nebo manžel, neřeším,” říká přesvědčivě Zlata Adamovská a spíš než nevýhody hledá pozitiva.
 


“S Petrem na sebe slyšíme, máme spolu i představení v divadle Ungelt a užíváme si to. Doufám, že si to budeme užívat i tady,” dodala s úsměvem. A jak je vidět, tihle dva jsou doopravdy sehraní. “Je to výhoda, tím, že na sebe profesně velmi slyšíme, se nemusíme dohadovat a práce ubíhá jednodušeji,” dodal Štěpánek.

Běla ale v seriálu z Eduardova návratu nadšená nebude. Proč? Dívejte se příští týden! 

 

PODÍVEJTE SE TAKÉ NA:


 

 


 

Nova.cz