Završení 13. sezony, celý 826. díl: Bibi se vrátila k Markoví! Alena s Mázlem jsou svoji a Benjamin se narodil

Ordinace: 826. díl
Zdroj: Nova.cz

Nestihli jste díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Všechno je jinak? Podívejte se na něj nyní. A co se v něm odehrálo?

Přehrát poslední díl

 

 • CELÝ 826. DÍL ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ 2 SLEDUJTE ZDE


Marek po výpovědi balí kufry a loučí se s uplakanou Innou, odjíždí z Kamenice, která pro něj bez Bibi nemá smysl, jen jí svou přítomností komplikuje život. I když mu Bibi odjezd posvětila, je nervózní a neustále kontroluje mobil. A to neunikne pozornosti Vojtovi, který se jí do mobilu podívá. Silně se pohádají. Vojta si vše nechá projít hlavou a pak učiní velmi boletivé a nádherné gesto, dá Bibi volnost, i když ji stále miluje, nechce jí stát v cestě za štěstím. Má mu pak jen napsat, pro koho se rozhodla. Bibi potřebuje mluvit s Markem, který tou dobou už sedí v autobuse, musí ho tedy zastavit. Podaří se jí to, po pár slovek se ti dva už jen vrhnou do náruče, políbí se. Vojtovi, který v baru popíjí taktéž zhrzenou Innou, přijde smska, ve které stojí: Odpusť mi.

Ordinace: Marek a Bibi zase spolu!
Zdroj: Archiv TV Nova

Mázl se bojí, že jeho svatba s Alenou skončí průšvihem a jeho předtucha se naplní, když uprostřed obřadu praskne Aleně voda a cestu do nemocnice Mázl zkomplikuje špatnou navigací, takže Rytíř- zachránce opětovně boduje. Nakonec se ale malý Benjaminek šťastně narodí a na oslavě dokonce Mázl usne v objetí s Rytířem – zdá se, že se udobřili.

16

Galerie: Alena ve čtvrtek porodí! Podívejte se na PRVNÍ FOTKY Benjamina

Zdroj: Archiv TV Nova

Ordinace: Benjamin, syn Aleny a Karla Rytíře - 1

Hodnocení:Lékaři chirurgie přemluví Suchého, aby se přihlásil do konkurzu na primáře proti Márovi. Ten to nelibě nese, Suchému vyhrožuje a znovu nevybíravě tlačí na Eduarda, aby ho jmenoval primářem bez výběrového řízení. Tentokrát už se ale Eduard postaví na zadní a další vydírání odmítne, Mára mu oznámí, že tedy jde předat flashku na policii. Eduard se konečně svěří s celou aférou Běle, po domluvě s ní se vypraví za Terezou a chce ji přemluvit, aby se sama přihlásila na policii a svou vinu za smrt pacienta přiznala. Tereza ale odmítne, naopak se postaví na stranu Máry s tím, že bude případně svědčit proti otci. Eduard je naprosto zdrcený. Ještě ten den ale Tereza přijde do vily, aby vysvětlila své chování – je totiž těhotná. 
 

826. díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem "Všechno je jinak" jste v TV mohli vidět 14. června 2018


Ordinace: Nevěsta Alena a ženich Čestmír Mázl - 9
Zdroj: Archiv TV Nova
Nova.cz