Ze čtvrteční Ordinace: Bibi v ohrožení života, vzplanutí citů a zjevení Markovy manželky!

Aktualizováno 29.11. 2017 16:27
Zdroj: TV Nova

Nadcházející čtvrteční díl by si diváci Ordinace v růžové zahradě 2 neměli nechat ujít, odehrají se v něm zásadní okamžiky v životě oblíbených hrdinů. Jaké přesně? Dozvíte se přímo nyní.

Přehrát poslední díl

 

Alena se pokouší promluvit si s Mázlem, ten se jí ale vyhýbá. Jarmila lstí dosáhne toho, že se ti dva sejdou u ní v ordinaci. Promluví si. Jak rozhovor dopadne? Co už Mázl neustojí, budou Karlovy narážky na noc strávenou s Alenou, rozzuří ho to tak, že se na Rytíře vrhne, servou se jak psi přímo na operačním sále! Povede nahromaděný vztek i k rozhodnutí, které tentokrát zabolí Alenu? Nebo si naopak dokážou odpustit?


Bibi přivolají se sanitou k přepadení v obchodě. Zloděj je uvnitř se zraněným prodavačem, kterého drží jako rukojmí. Bibi se rozhodne, že i přes zákaz policie půjde zraněnému pomoci. Podcení situaci a sama se ocitne v nebezpečí života! Marek se o tom dozví a okamžitě na místo přijíždí, v tu chvíli ale padne výstřel! Marek prožije ještě jednu chvíli, kdy se mu sevře žaludek, a to v momentě, kdy v nemocnici ve dveřích výtahu spatří svou manželku Innu, o které si myslel, že je mrtvá! Jak to dopadne s Bibi? A co ho čeká při střetu se ženou?


Ordinace: Bibi jako rukojmí
Zdroj: Nova.cz

Květa má špatné svědomí kvůli výpovědi Vilíka, které svými řečmi přiživuje Radka. Květa je ráda, když Vilíka v nemocnici potká, jde si vyřídit papíry. On jí ale dá najevo, že už se s ní ani Františkou nechce vídat! S Vilíkem se v nemocnici potká, když si jde vyřídit papíry. Chová se k ní chladně a později za ní i Františkou zajde, aby se rozloučil. Bude lepší, když už se nebudou vídat... 

Premiérový 775. díl Ordinace v růžové zahradě 2 sledujte 30. listopadu od 20:20 na Nově. 

Nova.cz