ZE ZÁKULISÍ: Adamovská s polštářky, Lupták v jégrovkách a Šoposká o trápení s vlastní svatbou

Zatímco kalendář ukazoval 23. únor a teploměr v průměru -5°C, štáb a herci seriálu Ordinace předváděli teplý květnový den, ve značně chladném Říčanském kostele se natáčela svatba Bibi a Vojty, se zimou se tak bojovalo hřejivými polštářky i dobrou náladou. A vzpomínalo se i na vlastní svatby, více už ve videu předvedou i odhalí Adamovská, Lupták, Stránský, Šoposká, Zavřel a další.

Přehrát poslední díl


Opustit ateliér a vyrazit natáčet ven do pěkného prostředí herci vždy vítají, exteriéry jsou pro ně příjemným zpestřením. „Každý exteriér je lepší a ta svatba je taková uvolněnější. Je to příjemné,“ nechal se slyšet Martin Stránský, představitel Oty Kováře. Jen je pochopitelně potřeba se vypořádat s počasím. A když v mrazivém únoru točíte ala teplý květnový den, musíte leckdy zatnout zuby, být připraveni a taky si umět dopomoci. V kostele, stanech i karavanech byly velké ohřívače, herci pak měli hřejivé polštářky po kapsách i v botách, Zlata Adamovská ve videu předvede :-).

Všichni přítomní se nabalili a herci péřovky odhazovali jen před klapkou a v každé možné pauze se prolévali horkým čajem a chytali paprsky slunce. Ale ani přes zimu, kdy dlouhé minuty stojíte ve vychladlém kostele jen v šatech a takto celý den, nálada neuvadla, protože natáčení veselky je příjemným okamžikem pro všechny.

I štáb držel veselou náladu:

110

FOTO ze zákulisí: Vtípek štábu při natáčení svatby Bibi

Zdroj: Nova.cz

Ordinace ze zákulisí: Vtípek štábu při natáčení svatby Bibi - 3

Hodnocení:


A taky se vzpomínalo na svatby vlastní. Marika Šoposká, představitelka Bibi Mrázkové, dodnes myslí na jeden nedostatek. Co ji mrzí, že na své svatbě neměla? Na to a vše se už podívejte v reportáži.

Seriál Ordinace v růžové zahradě 2 sledujte každé úterý a čtvrtek ve 20:20 na Nově!
NEPŘEHLÉDNĚTE:


 

 

PJ