ZE ZÁKULISÍ: Těhotenské bříško za pár vteřin a posilnění před natáčením. Zoubková a Jašków chvíli před akcí

Co vyvádějí herci v útrobách hostivařských ateliérů chvíli předtím, než uslyší své jméno s voláním na plac? Podívejte se na zoubek Monice Zoubkové a jejímu seriálovému partnerovi, přistihli jsme je tam, kde je povětšinou najdete při tom, co většinou dělají…. Jak se rychle z netěhule stane těhule a kam se míří po dotočení? Podívejte se v zákulisní reportáži.

Přehrát poslední díl

 

 

Předtím, než je pomocný režisér s asistentem režie zavolají na plac, věnují se herci různým činnostem, povětšinou je uvidíte se scénářem v ruce opakovat si repliky nad šálkem i talířem něčeho dobrého, když už jsou oblečeni do potřebného kostýmu a nalíčeni.

„Mě přijde vždycky vtipný, jak si to Robert fotí a já se to musím učit! A jemu stačí di to fakt jen vyfotit,“ podivuje se s úsměvem představitelka Terezy Monika Zoubková nad postupy učení textů svého kolegy, který má evidentně fotografickou paměť.

Ordinace: Tereza s Márou
Zdroj: Archiv TV Nova

Posedávají v křeslech před vchodem do ateliérů, v bufetu, v maskérně i kostymérně, kde mají své malé nikým nerušené pokojíčky a v letních měsících na malé zahrádce. Do toho pochopitelně probírají novinky, drby, klábosí o všem prožitém a vyprávějí si nejrůznější historky.

Štáb Volejte Novu se zaměřil na „chvíle před akcí“ Moniky Zoubkové a Roberta Jaškówa.
Tak za nimi zavítejte do zákulisí a zjistěte, jak rychle si představitelka Terezy zvládne obstarat těhotenské bříško :).

 

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:
 

Nova.cz