Terezin POKUS O SEBEVRAŽDU má nečekanou dohru

Ordinace: Mára bojuje o život Terezy po jejím pokusu se zabít
Zdroj: Archiv TV Nova

Byť se zdá, že Leošovi Márovi jde jen o vlastní blaho, předvedl, že v sobě má velký kus lidskosti. Bez jeho pozornosti a starosti by se Tereza Benešová zasebevraždila. Našel ji přiotrávenou, v bezvědomí a bezvládnou v autě, nadýchanou výfukovými plyny. Chtěla skoncovat se svým životem a díky němu bude dýchat dál, od této chvíle za ně za oba…

Přehrát poslední díl


Leoš Mára poskytl Tereze hned na místě, kde se chtěla zabít, první pomoc a ihned poté ji převezl do nemocnice a rychle poskyntl vyžadující ošetření. Díky jeho péči a korektnímu jednání Tereza žije a dokonce mu za to poté poděkovala. Dal jí druhou šanci, stal se pro ni druhou šancí. Tato nelehká životní událost je spojila natolik, že utvořili pár! Leoš Mára se s Terezou, propuštěnou z nemocnice, vášnivě pomiloval a po společné noci se k ní ráno choval jako milující partner. Pro ni je to vysvobození ze samoty i zoufalství. Diváky Ordinace v růžové zahradě 2 tak čekala notná dávka překvapení, protože uviděůo grázla Leoše Máru ve zcela jiném světle: zamilovaného, usmívajícího se, šťastného.


Zda dokáže být až tak bezpáteřní a využít Tereziny slabosti ve svůj prospěch, to ukáže až čas. Avšak pokud si seriáloví fanoušci dobře pamatují, Leoš Mára Terezu celkem nedávno po jejím polibku odmítl a vše si vysvětlili, zůstali přáteli. Nyní jí po polibku podlehne, proč? Že by se v něm skutečně probudily city? Nebo se mu v hlavě zrodil nový podlý plán? Na to vám web Ordinace nyní neodpoví, to až nové díly. Ale nabízí jejich vášnivou chvíli a zdá se s nefalšovaným štěstím v galerii:

114

FOTO: Tereza Benešová a Leoš Mára po vášnivé noci utvořili pár

Zdroj: Archiv TV Nova

Ordinace: Tereza a Mára po společné noci utvořili pár - 1

Hodnocení: 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: 

 

Nova.cz