Ordinace: Ha Thanh si přeje splnit přání od Radima Fialy
aktualizováno 26.12.

Ordinační Vánoce: Ha Thanh svým přáním dostane Fialu, co bláznivého jí má splnit? VIDEO

Plnění vánočních přání v Ordinaci pokračuje. Nyní si přeje Ha Thanh, která to má za odměnu po splnění přání Liborovi Stachovi. A ten si velmi oddechl, když si půvabná představitelka sestřičky Tien za svého Ježíška vybrala kolegu a kamaráda Radima Fialu! Co pro ni má udělat? Podívejte se i na jeho reakci, když se to dozví.

Ordinace: Zhroucený Adam
aktualizováno 27.11.

Ukázka z Ordinace: Psychická troska Adam šokuje nemocnici

Ve vazbě drženého Adama přivezou do nemocnice na vyšetření mozku poté, co se pokusil oběsit. Už na první pohled bude jasné, v jak mizerném stavu kdysi nadějný a usměvavý doktor je. A jeho vypsychované chování smutnou zprávu jen potvrdí...

Ha Thanh Špetlíková otevřela s manželem druhou kavárnu - 28
aktualizováno 04.03.

VIDEO: Ha Thanh otevřela s manželem druhou kavárnu. Zve vás na drink a různé akce, kam vyrazit?

„Hele, co kdybychom založili firmu a koupili auto, co?“ Dá se říct, že touto otázkou v životě Ha Thanh započala éra kavárenství. Před lety ji položila svému manželovi, tehdy však jen asi po tříměsíční známosti. Dnes jsou hrdí majitelé a provozovatelé dvou kaváren s živou kulturou!

Ordinace: Lukáš Hejlík s Ha Thanh Nguyenovou
24.12.

VÁNOČNÍ VAŘENÍ s Hejlíkem a kráskou Ha Thanh. Komu se to (ne)povedlo?

Doktor Jáchym Kalina a sestřička Tien, respektive jejich představitelé, se s vervou pustili do vánočních příprav a uvařili nám rybí polévky! Ptáte se, jak jim to šlo? Tak na to se podívejte!

Ha Thanh Nguyenová před objektivem Lenky Hatašové
aktualizováno 29.04.

Tajnosti Ha Thanh: V Čechách jsou moc hezcí muži!

Sympatická kráska z Ordinace, Ha Thanh Nguyenová, kterou znáte jako sestřičku Tien, nám na sebe leccos odhalila, mrkněte se!

Ha Thanh Nguyenová před objektivem Lenky Hatašové
26.04.

FOTO Ha Thanh: Svůdná diva i křehký anděl. To musíte vidět!

Půvabná představitelka zdravotní sestřičky Tien z Ordinace, Ha Thanh Nguyenová, stanula před objektivem uznávané fotografky Lenky Hatašové. Neuvěřitelně jí to sluší!

Ordinace: Pobodaný Hanák s Tien
21.12.

ZÁKULISÍ RVAČKY: Rád jsem zachránil krásnou dámu, svěřuje se Fiala

Jak to vypadalo na place při natáčení přepadení Tien a pobodání Hanáka? My tam s naší kamerou byli, tak se podívejte na exkluzivní záběry z natáčení této akční scény. A rozhovory s herci!