Ordinace: Leoš Mára lomcuje Tomáše Zajíce na svou stranu
aktualizováno 14.02.

Vskutku se Tomáš Zajíc změnil? Po nabídce Leoše Máry bude zcela jasno. Vyrazí mu dech. VIDEO

Mít parťáka na stejné vlně, se vždycky hodí. Leoš Mára si ve čtvrtečním díle doslova udělá náborový den. A začne u Tomáše Zajíce, doslechl se o jeho (dřívější) reputaci a dává mu nabídku, kterou mu vyrazí dech. Dřív by ji Zajíc neodmítl, otázkou je: co dnes? Skutečně se napravil? Tady je prověrka.

Ordinace: Režisér a herec Braňo Holiček
aktualizováno 10.02.

CO SE DĚJE NA PLACE, když Braňo Holiček potká Tomáše Zajíce? VIDEO

Před pěti lety poznali diváci Ordinace Braňa Holička jako doktora Tomáše Zajíce. Z hodného kluka se brzy stal místní parchant, který však z Kamenice odcházel poučen z vlastních chyb. Z děje sice zmizel, z dění ale ne. Braňo se chopil režírování seriálu, a když se jeho postava do děje opět vrátila, přišla s ní i výzva v podobě režírování a hraní zároveň. Zjistěte, jak to na place vypadá, když k tomu dojde i víc.

Ordinace: Překvapený Ota Kovář
29.01.

Z ORDINACE: Kovář žasne při nečekaném setkání s Tomášem Zajícem. Co si po letech podkopávání poví?

Ten poslední, koho by čekal, se před ním najednou zjeví. Ten, koho by tam očekával ze všeho nejmíň, před ním najednou stojí. Tak přesně k takovéto nepředvídatelné situaci dojde v 867. díle Ordinace, když se Tomáš Zajíc po letech vrátí do Kamenice a nakráčí si to do Růžovky. Jeho příchod Otu zaskočí, Zajíce zase jeho přítomnost na pediatrii. Zajíc se vrací se synem a taky špatnou pověstí…

Ordinace: Do děje se vrací Tomáš Zajíc
aktualizováno 22.01.

ODTAJNĚNO: Do Ordinace se vrací Tomáš Zajíc! Bývalý padouch sám prozradí, co od něj čekat tentokrát. VIDEO

Diváci Ordinace v růžové zahradě 2 se brzy setkají s postavou z minulosti. Jde o muže, který před pěti lety vstupoval do děje jako mladý doktor a o dva roky později příběh opouštěl s nálepkou tehdy největšího „ordinačního“ padoucha, který si ovšem tíhu svých činů uvědomil. Nyní se do seriálu, který ve skutečnosti nikdy neopustil, vrací...

Braňo Holiček - 2
aktualizováno 15.08.

POZNÁVÁTE HO: A několik faktů, které o režisérovi a trojnásobném tátovi z Ordinace netušíte!

Tatínek, herec a především režisér, to je výčet rolí, které ve svém životě zastává Braňo Holiček, kterého diváci Ordinace v růžové zahradě 2 moc dobře znají jako Tomáše Zajíce a čerstvě také režiséra oblíbeného seriálu. Mladý a sympatický Slovák toho na svůj věk stihl opravdu hodně. Co o něm ještě možná ani netušíte?

Ordinace: Braňo Holiček coby režisér - 9
aktualizováno 22.05.

Ve zcela jiné roli, ale je zpět! Tomáš Zajíc z Ordinace opět na scéně!

Kdo by zapomněl na zprvu ňoumu, později křiváka Tomáše Zajíce z Ordinace v růžové zahradě 2! Zatímco on je z Kamenice pryč, jeho představitel Braňo Holiček ateliéry seriálu neopustil. Všimli jste si jména v titulcích? Nyní je na režisérském postu! Musel si u kolegů vydobýt respekt, jak se mu vede na opačné straně?

Největší křiváci seriálu Ordinace v růžové zahradě 2
aktualizováno 06.01.

NEJVĚTŠÍ KŘIVÁK Z ORDINACE: Mára, Hejduk nebo Zajíc? Kdo je pro vás tím nejhorším?

V seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 se vystřídala řada záporných postav, které pořádně zamávaly životy obyvatel Kamenice. Pamatujete si je všechny?