Ordinace: Z natáčení svatby Stránský, Štěpánová, Boušková a Zavřel
aktualizováno 13.11.

PŘÍMO Z NATÁČENÍ VESELKY: Nakažlivá bojovka Martina Stránského a místo modrých rukou. VIDEO ze zákulisí

Psal se říjen, slunce pražilo a herci při natáčení seriálové svatby Aloise a Jindřicha předstírali listopad. Zámek nedaleko hlavního města opět zažil povzbuzení, se smíchem na něj vzpomíná hlavně Bára Štěpánová. Letos se o něj v první řadě zasloužil Martin Stránský. A co novomanželé? Zavítejte na plac, kde se děly zajímavé věci.

Ordinace: Martin Zounar a Bára Štěpánová
02.07.

Babeta a Bobo z Ordinace: Spolu celé léto i v nových dílech! Co je čeká?

Sestřička, bez které by si diváci seriál Ordinace v růžové zahradě 2 už jen stěží představili. A neméně oblíbený doktor, který se divákům stará o humor. V nových dílech spolu budou mít společného víc než jen diváckou oblíbenost, Štěpánová bude v roli Zounarovi pomáhat s jeho... mužstvím!

Ordinace: Móda herců - 16
19.02.

PŘISTIŽENI NA VEŘEJNOSTI: Komu z Ordinace to sekne nejvíc? Vojta s Babetou překvapují, stejně jako Tien!

V bílých pláštích, sesterských mundúrech a praktickém oblečení je znáte. Jak se ale oblékají oblíbenci z Ordinace sami za sebe, když vyrazí ven? Na jedné akci jsme vyfotili Andreu, Babetu, Tien, Zdenu, Jonáše, Vojtu i Adama! Kdo se umí hodit do gala, posuďte sami. A poslechněte si rozhovor s exotickou sympaťandou Ha Thanh, rozesměje vás vyprávěním o nákupech v dětském oddělení.

Ordinace: Klapka 1000. dílu, z obou řad!
25.01.

SLAVÍME KLAPKU 1000. dílu Ordinace: Mázl snědl Mázla! A 13 let ve 2 minutách ve VIDEU!

Ve čtvrtek 25. ledna 2018 oslavil seriál Ordinace v růžové zahradě svou 1000. klapku, počítaje i první řadu! Významné jubileum se samozřejmě muselo řádně oslavit, pracovní šum tak na chvíli přerušila zábava, při které Rychlý chrlil vtipné hlášky a pak se zakousl sám do sebe. Podívejte se na fotky ze zákulisí a také na video, třináct let v několika minutách vás dojme jako herce.

Ordinace: Bára Štěpánová coby Babeta
aktualizováno 14.12.

Na 36 let staré fotografii Báru Štěpánovou nepoznáte! Babeta z Ordinace oslavila narozeniny, její věk vás překvapí

Barbora Štěpánová, představitelka jedné z nejoblíbenějších postav seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, slaví narozeniny. Na fotografii z jednoho z Bářiných prvních filmů by slavnou herečku poznal málokdo!

Ordiance: Babeta byla sesazena z postu vrchní sestry - 4
aktualizováno 14.09.

CO BUDE DÁL s Babetou a chcete ji zpět na post vrchní sestry? HLASUJTE

Vidět Babetu v slzách a slyšet z jejích úst zlá slůvka, to se v Ordinaci v růžové zahradě 2 jen tak nestává. Nyní však dostala důvod, po dlouhých letech dobře odvedené práce byla nejvyšším vedením sesazena z postu vrchní sestry! Jaké budou další její kroky, odejde úplně?

Barbora Štěpánová
aktualizováno 01.02.

STAČÍ POHLED DO OČÍ. Všimli jste si této anomálie? Nový snímek Báry Štěpánové ukázal krásnou zajímavost v obličeji

Česká herečka a moderátorka Bára Štěpánová, kterou znáte především ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, pravidelně baví na televizních obrazovkách v roli Babety. Všimli jste si však někdy barvy jejích očí?

Herečka Bára Štěpánová - 3
01.02.

Galerie: Bára Štěpánová má každé oko jiné!

Bára Štěpánová

Herečka Bára Štěpánová - 3
01.02.

Galerie: Bára Štěpánová má každé oko jiné!

Bára Štěpánová

Ordinace: Jak šel čas s Babetou - Bárou Štěpánovou - 8
aktualizováno 14.12.

Babeta oslavila narozeniny! Uhodnete, kolik jí je? Nevypadá na to!

Herečka Bára Štěpánová, kterou pravidelně vídáte v Ordinaci jako vrchní sestru Babetu, má dnes narozeniny a na svůj věk teda rozhodně nevypadá! Uhodnete, kolikáté narozeniny slaví?