Ordinace: Oslava 60. narozenin Zlaty Adamovské - 1
aktualizováno 09.03.

Upřímné zákulisí: Zlata Adamovská se při oslavě kulatin rozplakala. Její následná slova zase dojmou vás

Zlatu Adamovskou netřeba představovat, nejen diváci Ordinace v růžové zahradě 2 ji dobře znají, především jako milou a uznávanou herečku. V očích lidí ze štábu je to i člověk, jehož hodnoty jsou úhledně srovnané. A že má srdce na správném místě, dokazuje i její lidská reakce na narozeninovou oslavu konanou v ateliérech, kde se cítí jako doma.

Ordinace: Adamovská se Štěpánkem
08.10.

Ze zákulisí: Dostal dceru! Ten nejhezčí dárek pro Štěpánka a tajemství šťastného vztahu. VIDEO

Zlata Adamovská s Petrem Štěpánkem tvoří harmonický manželský pár, který si je vědom svého společného štěstí. Jsou příkladem v tom, jak by se dva zamilovaní lidé k sobě měli chovat. Tato reportáž je toho důkazem i malým návodem pro ostatní. Pohled na ně je okouzlující, a takové bylo i Petrovo narozeninové překvapení. A jeho dárek? Podívejte se.

Ordinace: Petr Štěpánek a Zlata Adamovská
26.09.

Ze zákulisí: Štěpánek se smíchem vypráví, jak Zlatka trénuje běh! Jako Valšíkovým jim do smíchu ale nebude

Manželská dvojice Zlata Adamovská a Petr Štěpánek se dala do vyprávění svých letních činností a zážitků, mezi kterými je trénink běhu představitelky Běly na maratón. Ano, slyšíte správně a s jejich veselým vyprávěním si vše můžete poslechnout. Naznačí také, co je v nových dílech jako Bělu a Edu čeká, prý půjde o život!

Ordinace: Eduard Valšík obdrží nečekanou výpověď
aktualizováno 08.06.

Z nového dílu Ordinace: Eduardovi na stole přistane nečekaná výpověď! Od koho?

Musel vyhodit schopného operatéra a primáře chirurgie Otu Kováře. A hned v dalších dnech bude řešit odchod dalšího doktora! Nečekaně za ním totiž jeden přijde, aby se rozloučil...

Ordinace: Monika Zoubková o náročném natáčení
25.03.

ZPOVĚĎ ZOUBKOVÉ: V Ordinaci hraje se svými rodiči. A pro ztrápenou Terezu má řešení. VIDEO

Rány osudu dovedly Terezu Benešovou až k těm nejčernějším myšlenkám. Sebevraždu sympatická lékařka viděla jako jediné východisko z nešťastné situace. Jak se její představitelce Monice Zoubkové scény zoufalství natáčely?

Ordinace: Klapka 1000. dílu, z obou řad!
25.01.

SLAVÍME KLAPKU 1000. dílu Ordinace: Mázl snědl Mázla! A 13 let ve 2 minutách ve VIDEU!

Ve čtvrtek 25. ledna 2018 oslavil seriál Ordinace v růžové zahradě svou 1000. klapku, počítaje i první řadu! Významné jubileum se samozřejmě muselo řádně oslavit, pracovní šum tak na chvíli přerušila zábava, při které Rychlý chrlil vtipné hlášky a pak se zakousl sám do sebe. Podívejte se na fotky ze zákulisí a také na video, třináct let v několika minutách vás dojme jako herce.

Ordinace: Herečka Zlata Adamovská coby Běla
aktualizováno 12.01.

Vrátí se Běle rakovina? A co ji čeká s Márou? Adamovská promluvila i o dítěti Aleny. Dokonce zazpívala!

Uznávaná herečka a dabérka Zlata Adamovská, představitelka nezapomenutelné doktorky Běly, v tradičním livechatu na facebooku seriálu Ordinace odpovídala na dotazy diváků a témata byla opravdu výživná. Volby, manžel, pohádky a dění v nových dílech. Podívejte se, ať vám nic neuteče!

Ordinace: Rozešel se Eduard s Bibi kvůli Běle?
06.06.

Rozchod kvůli jiné ženě! VRÁTÍ se Eduard k Běle? Tady je odpověď!

Byli zamilovaní, plánovali svatbu, vše je rázem pryč. Eduard Valšík si uvědomil, že mladou přítelkyni Bibi už nemiluje! Vzbudily se v něm snad staré city a dal kopačky snoubence kvůli exmanželce? Odhalujeme, jak to je a bude dál!

Ordinace: Běla a Eduard
aktualizováno 04.05.

NÁVRAT VELKÉ LÁSKY: Měla by se Běla vrátit k Edovi? On jasno má! HLASUJTE

Líbili by se vám Běla a Eduard z Ordinace opět jako pár? Důkazem toho, že stará láska nerezaví, dnes bude Eduard Valšík z Ordinace, který jasně projeví své city k bývalé manželce. Rozhodnutí bude na Běle, zda jim dvěma dá znovu šanci. Mají ji vůbec, jak byste Běle poradili? Hlasujte v anketě.

Ordinace: Eduard s Bělou
04.05.

Dojemná ukázka z Ordinace: Bělo, vrať se ke mě! Ohromí ji Eduard

Eduard Bělu naprosto zaskočí a ohromí svou upřímností a především city, které k ní stále chová! Na tento moment diváci Ordinace v růžové zahradě 2 dlouho čekali, teď je tady…

Petr Štěpánek
15.04.

VIDEO: Petr Štěpánek z Ordinace prozradil, proč před ním dřív dívky utíkaly!

Zajímá vás, jak tráví velikonoční svátky jeden z nejoblíbenějších herců Ordinace? Petr Štěpánek zavzpomínal na své dětství i velikonoční tradice.

Ordinace: Zákulisí natáčení operace Běly
11.04.

VIDEO ZE ZÁKULISÍ: Záhada na operačním sále. Přístroj měl Bělu za mrtvou!

Napětí na operačním sále při natáčení operace Běly Valšíkové se téměř dalo krájet, pak se ale stalo něco, s čím nikdo nepočítal a co ve vážné chvíli rozesmálo herce i celý štáb. Srandičky rázem dostaly zelenou, podívejte se.