Ivana Jirešová
aktualizováno 25.09.

Lucie z Ordinace v jiné kůži: Ivana Jirešová znovu zazpívá naživo. Kdy a kde vidět a slyšet nejen ji?

Ivanku Jirešovou Nováčtí diváci dobře znají jakožto Lucii Vágnerovou z Ordinace v růžové zahradě 2, a to už více jak třináct let. Jak o sobě sama pronesla, je už taková fosilie tohoto seriálu z lékařského prostředí. Nicméně se hojně věnuje i jiným činnostem a projektům, které mají smysl, a při kterých si sama vyzkouší něco jiného. A proto se brzy představí jako moderátorka a zpěvačka, zjistěte víc.

Ordinace: Lucie brunetkou a blondýnkou. Co jí sluší víc?
09.07.

Blondýnka, nebo bruneta: Jak to Lucii z Ordinace sluší víc? FOTO a ANKETA

Barmanka Lucie a stálice Ordinace v růžové zahradě je známá tím, že se nebojí experimentovat se svými vlasy. Od bláznivých účesů se s postupem času propracovala k elegantnímu střihu a světlé barvě vlasů, která ji zjemňuje. Jako tmavovlásce jí to ovšem slušelo také, připomeňte si v galerii a vyjádřete názor o tom, co jí sekne víc.

Tvoje tvář má známý hlas: Ivana Jirešová jako Taylor Dayne
aktualizováno 09.07.

FOTO: Proměny Ivany Jirešové v show Tvoje tvář má známý hlas

FOTO: Proměny Ivany Jirešové v show Tvoje tvář má známý hlas

Ordinace: Lucie brunetkou a blondýnkou. Co jí sluší víc? - 9
09.07.

FOTO: Která barva vlasů sluší Lucii z Ordinace víc?

Jako brunetka, nebo blondýnka - která barva vlasů sluší Lucii ze seriálu Ordiance v růžové zahradě 2 víc?

Ordinace - 1000. díl - Čestmír Mázl
aktualizováno 03.04.

Z 10 dílů 13 let: Příběh Mázla změnil Rychlému život. Herec pro to má jedno proklatě významné slovo

Osudy lékaře Čestmíra Mázla a barmanky Lucie Vágnerové sledují diváci Ordinace dlouhých 13 let! Jak herci svou důležitou životní etapu vnímají?

Ordinace: Vzpomínání Ivany Jirešové
aktualizováno 02.04.

Po 13 letech Ivana Jirešová přiznává STRACH, který zažila při natáčení Ordinace. Může za to Langmajer! VIDEO

Radostné vzpomínky z natáčení seriálu Ordinace u pozitivní Ivanky Jirešové, kterou ve špatné náladě snad nikdy neuvidíte, tedy pochopitelně převažují, avšak přiznala se, že jí jednou bylo hodně úzko. Dnes na to vzpomíná, jak jinak, než s úsměvem a tehdy ji zachránila slivovice! O co šlo? Poslechněte si a podívejte se na to.

Ordinace: Večírek 1000. dílu
aktualizováno 30.03.

VÍTEJTE NA PÁRTY 1000. DÍLU I VY: Vtipné momenty z pódia, zákulisní perličky, dojaté rozhovory i pěvecká vystoupení ve VIDEU

Dvanáct let, šest měsíců a dvacet osm dní. To je doba, kterou Ordinace v růžové zahradě urazila od prvního vysílání k 1 000. dílu. Ten diváci TV Nova uvidí v úterý 3. dubna ve 20:20. Takové jubileum si vyžádalo velkolepou oslavu. Na té se setkaly stovky tváří a duší seriálu. Večerem provedl Petr Rychlý, který v Ordinaci působí od samého začátku. VSTUPTE S NÁMI NA PÁRTY TAKÉ!

Kdo je tato malá princezna?
17.02.

FOTO: Kdo je tato malá princezna? Poznejte DĚTI HERCŮ z Ordinace

Nejen seriálové role mají herci z Ordinace, mnoho z nich plní role mnohem důležitější, ty životní – jsou rodiči i prarodiči. Všimli jste si, jak moc velký fešák roste z nejmladšího syna Petra Rychlého? Víte, jak dnes vypadá malá Zounarová? A jak jde čas s dcerou Ivany Jirešové? Podívejte se.

Petr Rychlý a Ivana Jirešová
aktualizováno 06.04.

NOVÁCKÁ ŠTAFETA ÚKOLŮ ZAČÍNÁ! Petr Rychlý přijímá výzvu Jirešové a plní bláznivé zadání! VIDEO

Je tady úplná novinka! Reportérky Volejte Novu zahájily mezi tvářemi televize Nova štafetu úkolů a otázek! Jako první začíná Ivana Jirešová s Petrem Rychlým. Seriálová barmanka z Ordinace vymyslela kolegovi po čertech vypečený úkol. Petr je pro každou legraci, a tak výzvu přijal okamžitě a pustil se do ní s vervou. Budete se bavit :-).

Ivana Jirešová Snídaně s Novou
02.02.

NAROZENINY TV NOVA: Věštecká koule Ivany Jirešové předpověděla budoucnost Ordinace! Jaká je?

4. února, to je datum pro televizi Nova velmi významné, máme totiž narozeniny! V letošním roce to jsou čtyřiadvacáté. A tak se slaví mimo vysílání i přímo v něm, jak tomu bylo ve Snídani s Novou, kde nechyběli hosté z nejúspěšnějších seriálů, stálice. Mezi nimi byla i Ivanka Jirešová coby Lucie z Ordinace v růžové zahradě 2, zavzpomínala na první scénu a trochu věštila. Pobavte se a slavte s námi :-)

Ordinace: Fórek Ivany Jirešové
24.10.

FÓREK JIREŠOVÉ s héliem V ZÁKULISÍ způsobil výbuch smíchu! VIDEO

Představitelka barmanky Lucie, herečka Ivana Jirešová, se rozhodla pobavit kolegy přímo během natáčení. Kulisy baru U Čerta plné balonků s héliem ji prostě zlákaly a svým šmoulím hlasem se postarala o malé pozdvižení. Nápad se dokonce zalíbil natolik, že ve finále v díle zůstal! Podívejte se do zákulisí.

Ivana Jirešová - 1
aktualizováno 17.07.

Dospěla se seriálem Ordinace a oslavila kulatiny. Tolik let byste jí netipovali ani náhodou!

Herečka seriálu Ordinace v růžové zahradě Ivana Jirešová, kterou diváci ze seriálu moc dobře znají jako ztřeštěnou barmanku Lucii, oslavila 15. července významné jubileum. Od pohledu byste milé Ivaně tolik let v žádném případě netipovali!