Ordinace: Líbačka Denisy s Hanákem - 8
aktualizováno 06.11.

Denisa nakonec podlehla Hanákovi! PRVNÍ FOTO vášnivé chvíle

V 848. díle Ordinace v růžové zahradě 2 se přitažlivost neudržela na uzdě. Mladý Jonáš na zralejšího konkurenta právem žárlil, jeho Denisa totiž skončila v Hanákově náruči. Z přátelského obětí se přenesli k vášnivému políbení.

Herečky Marika Šoposká a Berenika Kohoutová v plavkách - 8
aktualizováno 17.07.

Léto plné sexy křivek: Představitelky Bibi a Denisy jsou vskutku šťabajzny! FOTO

Hrají ve stejném seriálu, jsou nejlepší kamarádky, mají společné projekty a také je spojuje další věc, obě mají sexy křivky! Podívejte se na jejich ladná těla v plavkách, do kterých se obléknou, aby nezkazili žádnou legraci, klidně i v zimě.

Ordinace: Květa, Denisa a Vilík
aktualizováno 07.06.

Ukázka z Ordinace: Květa skoro vynese Denisu v zubech. Za její nabídku

Co by čert nechtěl, po dalších špatných zprávách a nervech nadranc, se ve dveřích objevuje člověk, kvůli kterému se všechny současné trable odehrávají. Denisa si svůj příchod za Květou s jistou nabídkou pěkně naplánovala... Má štěstí, že mezi ní a zuřivou dámou stojí stůl.

Z dětského domova do seriálu: repka
02.06.

MRAZIVÝ PŘÍBĚH V ORDINACI: Matka utýraná ke schizofrenii a život v děcáku. Místo pomoci pomáhá, seznamte se s Lukášem

Jmenuje se Lukáš a dětství neměl vůbec růžové. Od osmi do osmnácti let vyrůstal v dětském domově, kam musel i se sourozenci, protože se o ně matka nedokázala postarat. Manžel ji týral, v důsledku čehož se u ní spustila schizofrenie. Život ale nevzdal a naopak začal pomáhat. Nový příběh nové postavy v Ordinaci? Ne. Tohle napsal život sám.

Berenika Kohoutová
21.05.

Berenika Kohoutová prozradila, co je její největší životní úspěch

Herečka, tak trochu zpěvačka a také už autorka Berenika Kohoutová rozhodně nepatří mezi hvězdy, které nemají co říct. Tak co, Bere?

Ordinace: Denisa v rozhovoru s Vilíkem
17.05.

VIDEO: Mrcha?! Denisa tasí drápy a vyhrožuje. O co jí jde?

Vykresluje se skrytá povaha mrchy, nebo jen Denisa bojuje o to své? Poslechněte si, co vypustí z úst a zaskočí tím Vilíka, který se poté raději sebere a ihned odejde.

Ordinace: Jonáš s Denisou
aktualizováno 17.05.

Denisa a Jonáš, NOVÝ PÁR v Ordinaci: Nechutné, nebo naopak?

Nejdřív s otcem, pak se synem. Denisa Vlachová se zamilovala do muže jménem Šimon Hrzán, začala s ním žít, porodila mu dvě děti a jeho tragickou smrt oplakala. Po čase potkala fajn kluka, se kterým by mohla začít znovu. Ukázalo se však, že je to syn Šimona - Jonáš Hrzán. Nehledě na nic, utvořili pár! Držíte jim palce, nebo je to podle vás špatně? Vyjádřete názor v anketě.

Ordinace: Berenika Kohoutová o líbacích scénách s Peroutkou
aktualizováno 11.05.

LÍBACÍ SCÉNY S PEROUTKOU: Představitelka Denisy šokuje jeho fanynky! Dokáže být…

Nejedna mladá slečna by při pohledu na vášnivou líbací scénu Jonáše a Denisy v Ordinaci chtěla být na místě herečky Bereniky Kohoutové. A není se čemu divit, její mladý kolega, herec a zpěvák Milan Peroutka, je pohledný a skvělý kluk, jehož polibky jsou okouzlující. Je tam ale jedno „slizké“ ale… O kterém se s úsměvem rozpovídala právě představitelka Denisy, poslechněte si.

Ordinace: Denisa Vlachová
19.04.

KDO JE DENISA Z ORDINACE: Vypočítavá mrcha, manipulátorka, nebo vskutku hodná holka?

Věříte Denise Vlachové, milence zesnulého Šimona Hrzána, že je to fajn holka bez postranních úmyslů? Nebo využívá jeho syna, děláním ze sebe chudinku, aby docílila svého? Vyjádřete v anketě váš názor.

Ordinace: Milování Jonáše s Denisou
aktualizováno 17.04.

ZAKÁZANÝ SEX v Ordinaci: Jonáš se vyspí s milenkou otce! VIDEO

Po vášnivém polibku se v Jonášovi a Denise vzájemná přitažlivost jen prohloubila. Oba vědí, že zacházejí moc daleko, avšak neudrží se. Podívejte se v ukázce na jejich chvíli plnou chtíče.

Ordinace: Zhroucená Denisa
27.03.

VIDEO: Jonáš lituje tu, která jeho rodině ničí život

Denisu postihlo neštěstí, její dcera má závažné zdravotní problémy. Hroutí se v slzách a z její nesnáze ji alespoň na chvíli vytrhne Jonáš, kterému se jí zželí. Je lítost na místě, nebo by se od ženy, kvůli které trpí jeho rodina, měl držet co nejdál? Jenomže, to by ho to k ní nesmělo tolik lákat...

Ordinace: Denisa se hroutí v Jonášově náruči - 11
22.03.

VIDEO: Co je s Marjánkou? Denisa se hroutí v Jonášově náruči

Denisu čekají pekelné chvíle plné strachu z toho, jak na tom její dcera Marjánka zdravotně bude. Pravda se ukáže bolestivou a Denisa nečekaně najde oporu u syna svého zesnulého partnera! A Jonáš si uvědomí, že mu na ní začíná záležet víc, než by si vůbec přál.