Tenistka Petra Kvitová v Ordinaci
aktualizováno 17.03.

Tenistka Petra Kvitová v testu znalosti Ordinace! Jak obstála? Zkuste si ho i vy

Seriálovému Mázlovi se poštěstilo a zahrál si tenis s přední českou tenistkou. Jak je známo, jeho představitel Petr Rychlý tenis miluje, a tak si natáčení užíval i přes pocit trémy. Což se dá pochopit, kdo by nebyl nervózní čelit na kurtu profíkovi, že? Jak se ukázalo, obavy z výkonu nakonec doběhly i samotnou Petru Kvitovou. O tom všem už v reportáži, která přináší i ordinační test pro fanynku seriálu.

Ordinace: Naštvaný Rytíř napadne Mázla
15.03.

Ukázka z Ordinace: Rytíř vztekle napadne, ztrapní a zraní Mázla! Před očima Kvitové

Karla Rytíře naštve, když u Mázla v ambulanci na stole, kam si přijde pro kartu pacientky, najde zfalšované výsledky testu otcovství. Rozzuří ho fakt, že si Mázl pohrával s myšlenkou překroutit pravdu ohledně otce Alenina dítěte ve svůj prospěch. A tak si to Mázl pěkně odskáče!

Ordinace: Natáčení s Petrou Kvitovou
14.03.

ZÁKULISÍ ORDINACE: Rychlý byl z natáčení s tenistkou Kvitovou nervózní, zaskočila ho i svou prosbou

Čtvrteční díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Tak hodně štěstí! nabídne divákům zajímavou podívanou. V ději se objeví slavná česká tenistka Petra Kvitová ve své vůbec první herecké roli. Trémou neměla, zato Petr Rychlý ano! Dá se to pochopit, hrát před kamerou tenis s profesionálkou, to se nervy ozvou. Vše ale dobře dopadlo a Petr s Petrou si společné natáčení užili, podívejte se do zákulisí.

Tenistka Petra Kvitová hraje v Ordinaci sama sebe - 11
12.03.

Životní střet Čestmíra Mázla a Petry Kvitové už ve čtvrtek! Do Ordinace přichází s posláním

Je to rok od chvíle, kdy herci z Ordinace přáli prostřednictvím Televizních novin tenistce Petře Kvitové k narozeninám, které slaví 8. března. Součástí přání byla výzva Petra Rychlého, ve které jí za vyhraný zápas slíbil v jejím oblíbeném seriálu roli. Kvitová vyhrála, výzvu přijala, roli natočila a rok a týden od výzvy ji tak diváci konečně uvidí na televizní obrazovce. O co se v životě Mázla zaslouží?

Petra Kvitová v Ordinaci - 17
12.03.

FOTO: Tenistka Petra Kvitová hraje v Ordinaci sama sebe

FOTO: Tenistka Petra Kvitová hraje v Ordinaci sama sebe

Ordinace: Co přinesou první březnové díly?
aktualizováno 28.02.

BŘEZEN V ORDINACI: Zdrcující pravdy, zajiskření, kolaps i nečekané gesto

Otec Alenina dítěte bude znám. Do života Mázla vstoupí další žena! Bibi s Markem si ujasní své city, Vojta učiní jisté rozhodnutí a Andreu čekají hořké dny. Co víc přinesou nové díly Ordinace v růžové zahradě 2 začátkem března? Čtěte!

Ordinace: Holý, Andrlová a Černodrinská, nové posily
aktualizováno 15.01.

Andrlová a Holý mění život Aleně a Bobovi. Nováčky posílí i fešák z Ulice! V ROZHOVORU také Kvitová

Jak už bylo divákům Ordinace oznámeno, do děje přichází hned několik nových posil. Ivana Andrlová jako alternativní gynekoložka bude radit těhotné Aleně, Marek Holý coby komerční život odmítající Vavřinec vpadne do rodiny Švarce. Pacientka Martina zase změní osud Andrey, a s ní přijde i její partner, vzpomínáte ještě na Vojtu z Ulice? Více ve videu!

Nové postavy v Ordinaci v růžové zahradě - Petra Kvitova
aktualizováno 21.12.

PRVNÍ ZÁBĚRY: Petr Rychlý splnil slib, tenistka Petra Kvitová už točí v Ordinaci!

Profesionální česká tenistka a milá holka, Petra Kvitová (27), si zahraje ve svém oblíbeném seriálu, který sleduje už dlouhá léta. Svou roli si vybojovala na kurtu po sázce s hercem Petrem Rychlým. Ordinace v růžové zahradě 2 tak v novém roce přivítá svou fanynku a zároveň novou posilu. V předvánočním čase poprve stanula před kamerou, jaké ji provází pocity?

Petra Kvitová
22.08.

Petra Kvitová si vybojovala roli v nové sezóně Ordinace! Komu zasáhne do života?

Premiérové díly Ordinace v růžové zahradě 2 se na televizních obrazovkách objeví už dnes večer. Spolu s novými tvářemi do seriálu míří i jedna hvězda, která si svou roli musela tvrdě vybojovat na kurtu!

Petr Rychlý a Petra Kvitová
aktualizováno 27.05.

PETRA KVITOVÁ V ORDINACI? S Petrem Rychlým uzavřela sázku o roli! Jaké jsou podmínky?

Společnými fotkami s Petrou Kvitovou překvapil ve čtvrtek na sociální síti Petr Rychlý. Populární herec a naše nejúspěšnější tenistka si to na nich rozdali v páce a je zřejmé, že levačka tenistky je po vážném zranění zase v pořádku. Rychlý prohrál na plné čáře. Jejich setkání ale mělo mnohem podstatnější důvod. Víme, co spolu kujou…