Ordinace: Nové postavy v podzimní sezoně 2018
aktualizováno 07.08.

Motorkář a laborantka: Nové posily Ordinačního týmu. Jací jsou a komu zasáhnou v nových dílech do života?

Ve čtrnácté sezoně Ordinace v růžové zahradě 2, která na obrazovky vstoupí v posledním srpnovém týdnu, se představí nové postavy v podání Pavlíny Němcové a Jana Hájka. Komu zavaří, jací budou? Zjistěte vše.

Ordinace: Kohoutová jako Denisa
aktualizováno 30.01.

Mrcha, nebo taky oběť? Denisa vyrazí Květě dech, čím? VIDEO

Květa vs. Denisa. Manželka čelí pravdě, o které donedávna nevěděla. Milenka čelí skutečnosti, o kterou se nezajímala. O čem bude první rozhovor dvou sokyň, kterým změnil jeden muž se dvěma tvářemi? A jak se Denisa, v podání herečky Bereniky Kohoutové, vykreslí? Ukázka odpoví i napoví!

Ordinace: Holý, Andrlová a Černodrinská, nové posily
aktualizováno 15.01.

Andrlová a Holý mění život Aleně a Bobovi. Nováčky posílí i fešák z Ulice! V ROZHOVORU také Kvitová

Jak už bylo divákům Ordinace oznámeno, do děje přichází hned několik nových posil. Ivana Andrlová jako alternativní gynekoložka bude radit těhotné Aleně, Marek Holý coby komerční život odmítající Vavřinec vpadne do rodiny Švarce. Pacientka Martina zase změní osud Andrey, a s ní přijde i její partner, vzpomínáte ještě na Vojtu z Ulice? Více ve videu!

Ordinace: Vojta s Bibi
11.01.

Z dnešní Ordinace: Znají se jen chvíli a už se málem zabili! Když Bibi potká Vojtu...

Nemilé překvapení střídá to milé a pak zase naopak, Bibi čeká s novým kolegou Vojtou Kratochvílem pěkně krušné období! Hned první den se nestačí diviti: zprvu ji vyděsí, pak zapomene spoře oděnou v lese, mezitím pozve na rande... Herec Ivan Lupták nudit nenechá ani diváky.

Ordinace: Vladana v životě Aleny, Mázla a Rytíře
06.01.

Klíčová žena v životě těhotné Aleny: Co čekat v Ordinaci od gynekoložky Vladany? Nečekané!

Chodit na gynekologické vyšetření k partnerovi, nemusí vyhovovat všem, ze stejného důvodu si těhotná Alena Rytířová najde gynekoložku, která není zatížená spletitostí milostného trojúhelníku a dvou potencionálních otců. Neznamená to však, že jejich životy neovlivní, ba naopak! Alternativní Vladana vše rozvíří... Seznamte se s ní.

Ordinace: Andrea, Martiny a Mázl
aktualizováno 29.12.

Martina v nových dílech ORDINACE zasáhne ANDREE do života víc, než si vůbec dokážete představit!

Původně se v Ordinaci se Sandrou Černodrinskou počítalo pro jinou roli, Sandra ale otěhotněla, přesto anebo možná právě proto je pro ni role těhotné Martiny jako šitá na míru. I kvůli miminku, které nosí pod srdcem se stane v nových dílech opatrovnicí Andrey Hanákové a změní to kompletně osud nejen jim dvěma...

Ordinace: Herec Marek Holý
28.12.

Nová posila v Ordinaci Marek Holý: Točit s Bobem a Heluš je fakt těžký! Proč a co od něj čekat? VIDEO

Herec Marek Holý se v nových dílech Ordinace v růžové zahradě 2 představí jako Vavřinec Kolečko, který vstoupí do života známé manželské dvojici Bobovi a Heluš. Natáčet s jejich představiteli je pro Marka náročné kvůli jedné jediné věci, jaké? Proč se bál intimní scény s představitelkou Heluš a co diváky s Vavřincem čeká? O všem povypráví, seznamte se.

Ordinace: Denisa s Květou
27.12.

Drtivá pravda v nové Ordinaci: Milenka Kohoutová zavaří rodině Květy! Co bude a před kým ji kámoška ´Bibi´ varuje? ROZHOVOR

Růžový opar o dokonalém muži se sestřičce Květe Hrzánové v nových dílech Ordinace rozplyne jako pára nad hrncem. Nejenže po sobě její zesnulý manžel zanechal dluhy, ale také dvě děti i s milenkou! Herečka Berenika Kohoutová tak vstupuje do děje oblíbeného seriálu. Co víc od ní čekat, jak se jí hraje s nejlepší kamarádkou a kdo je na place největší zvíře? Mrkněte na rozhovor.

Ordinace: Ivan Lupták coby seriálový MUDr. Vojtěch Kratochvíl
26.12.

Nový přítel Bibi v Ordinaci: Vskutku nečekaný mílius? Fešák Ivan Lupták zaskočí ji i diváky! PRVNÍ VIDEO

V lednových dílech vstoupí do Ordinace nováček – chirurg Vojta Kratochvíl, který se zakouká do své nové spolubydlící Bibi a brzy se pro něj stane víc než jen bezvadnou kamarádkou. Je to hodný kluk, nebo mistr přetvářky? Co od něj čekat? Jeho představitel, herec a pohledný sympaťák Ivan Lupták Vojtu i sebe představí. A podělí se o postelovky, počáteční obavy i radosti a přání.

Nové postavy v Ordinaci v růžové zahradě - Petra Kvitova
aktualizováno 21.12.

PRVNÍ ZÁBĚRY: Petr Rychlý splnil slib, tenistka Petra Kvitová už točí v Ordinaci!

Profesionální česká tenistka a milá holka, Petra Kvitová (27), si zahraje ve svém oblíbeném seriálu, který sleduje už dlouhá léta. Svou roli si vybojovala na kurtu po sázce s hercem Petrem Rychlým. Ordinace v růžové zahradě 2 tak v novém roce přivítá svou fanynku a zároveň novou posilu. V předvánočním čase poprve stanula před kamerou, jaké ji provází pocity?

Ordinace nové postavy: Berenika Kohoutová coby Denisa a Ivan Lupták coby Vojtěch
18.12.

JARO 2018 V ORDINACI: Ivan Lupták, Berenika Kohoutová i tenistka Petra Kvitová, NOVÉ POSTAVY přichází!

Květa zjistí, že její milovaný muž měl milenku! Tím v jarní sezoně vstoupí do děje herečka Berenika Kohoutová, divákům známí z Ulice i Tvojí tváře. A nebude jediná, Bibi bude mít nového spolubydlícího Vojtu, kterého ztvární divadelní hvězda herec Ivan Lupták! Ordinace v růžové zahradě 2 v novém roce přivítá i tenistu Petru Kvitovou a Ivanu Andrlovou! Zjistěte víc.

Ordinace: Kdo je to?
aktualizováno 04.10.

Do ORDINACE přijíždí s důležitou zprávou a posláním. Kdo je tento záhadný muž? Tipujte!

Jmenuje se Ctibor a znenadání se objeví u dveří jednoho známého bytu v Kamenici. Přinese jisté zprávy a půjde si tvrdě za svým. Kdo je to?