VELKÁ PÁRTY: Míša Badinková chystá velkolepou oslavu svých kulatin! Kdo z hereckých kolegů dorazí?
aktualizováno 03.02.

Seriálové role jí ukradly ty filmové. Veverka, Lenka, Alena a především Badinková otevřeně o životě nejen čtyřicátnice

I když si ji diváci Novy zamilovali jako Lenku Hejlovou v Ulici a Alenu Mázlovou v Ordinaci, v pamětích zůstává nejvíc jako zrzka Veverka z Básníků. Pracovních tváří má herečka Michaela Badinková několik a všechny si je užívá, v životě však jen jednu – upřímnou. A takový je i rozhovor o balancování, strádání, rolích i soukromí, prostě životě, když jí kalendář předepsal čtyřicítku.

Ben Cristovao v Ordinaci
aktualizováno 08.07.

PUNK A ŠKOLA STRESU: Ben Cristovao vzpomíná na Maxe z Ordinace. VIDEO

Ben Cristovao v letošním roce usedl do křesla jako jeden z porotců SuperStar. V minulosti ho diváci mohli pravidelně vídat i v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, kde se objevil po boku mnoha známých tváří. Jak na toto období jedenatřicetiletý Ben vzpomíná?

Ordinace - rozhovor s Robertem
29.04.

Přiznání Roberta Jaškówa: Které scény se mu v Ordinaci hrají nejhůře? S jedním kolegou má velký problém!

Roberta Jaškówa znají diváci Ordinace v růžové zahradě 2 jako nekompromisního a zákeřného doktora Leoše Máru. A že mu jdou role záporáků skvěle! V roli vlídného a milého prince by ho člověk hledal marně. V reálu je ale vzorným otcem tří dětí! Jak se úspěšnému herci daří skloubit herectví s péčí o rodinu?

Ordinace: Zákulisí
aktualizováno 25.11.

FANOUŠCI, POZOR: ZAHRAJTE SI V ORDINACI! Jak na to?

Staňte se součástí natáčení seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, zahrajte si v něm! Poradíme, jak na to. Na komparzní roli nepotřebujete herecké vzdělání, ani předchozí zkušenosti v oboru.

Ordinace: Fanoušek seriálu Filip Gromi si zahrál epizodní roli - 2
aktualizováno 19.09.

DOJEMNÁ ROLE: Skalní fanoušek si zahrál v Ordinaci! A je autorem i jednoho zajímavého díla

Že se sny někdy splní, tak toho je důkazem osmnáctiletý Filip Gromi. Skalní fanoušek Ordinace v růžové zahradě 2 si střihl roli ve svém oblíbeném seriálu, který sleduje od sedmi let! Sice si na splnění snu chvíli počkal, o to víc si natáčení užil. A také se stal autorem jednoho z obrazů v kamenické nemocnici!

MUDr. Petr Hanák - herec Radim Fiala
09.01.

Charismatický fešák z Ordinace slaví narozeniny. Na svůj věk vypadá Radim Fiala neuvěřitelně dobře!

Jedna z hereckých hvězd Ordinace slaví dnes narozeniny! Je to vtipálek a charismatický herec Radim Fiala. Přejeme mu všechno nejlepší! Připomeňte si seriálovou cestu oblíbeného doktora Petra Hanáka.