Ordinace: S Vojtou je zle!
aktualizováno 21.08.

FOTO Z NOVÝCH DÍLŮ ORDINACE: Vojta v bezvědomí, Adam ve vězení, Marika u Oty, svatba i boje

Co přinesou zbrusu nové díly Ordinace v růžové zahradě 2 po prázdninách? Podívejte se na fotky z nadcházející čtrnácté sezony, mnohé napoví!

Ordinace: Co přinesou první březnové díly?
aktualizováno 28.02.

BŘEZEN V ORDINACI: Zdrcující pravdy, zajiskření, kolaps i nečekané gesto

Otec Alenina dítěte bude znám. Do života Mázla vstoupí další žena! Bibi s Markem si ujasní své city, Vojta učiní jisté rozhodnutí a Andreu čekají hořké dny. Co víc přinesou nové díly Ordinace v růžové zahradě 2 začátkem března? Čtěte!

Ordinace: Co přinesou nové díly?
aktualizováno 16.02.

Sblížení Bibi s Markem, Jonáš u Denisy: Co přinese konec února v Ordinaci? FOTO!

Konec února se ponese v duchu pravdy! V Ordinaci v růžové zahradě 2 brzy dojde k odkrytí hned několika tajemství! Uskuteční se přiznání a něktěří dojdou k uvědomění si čehosi důležitého. Zjistěte víc!

Ordinace: Šokovaný Jonáš
aktualizováno 15.02.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA: Jonáš se dozví celou drsnou pravdu o otci! Co udělá?

Pohádka o dokonalém tátovi příští týden pro Jonáše Hrzána skončí. Dozví se krutou pravdu o tom, že jeho vysněný táta měl druhou tvář. Pořídil si s milenkou dvě děti a tím zadlužil mámu! Kam jeho zoufalství i vztek povede?

Ordinace: Mázl se dozví pravdu o dítěti Aleny, že je ve hře druhý otec - 1
aktualizováno 30.01.

Exkluzivní VIDEO z Ordinace: Mázl se dozví pravdu o dítěti! Jeho reakce?

Zrovna v momentě, kdy se Čestmír Mázl začíná na svého pátého potomka těšit, se dozví hořkou pravdu – nemusí být jeho otcem! A co hůř, druhým potencionálním tátou Alenina dítěte může být ten, kterého z duše nenávidí, Karel Rytíř. Moment zjištění je pro něj zdrcující nejen pro bolestivou pravdu, ale i pro další lež… Sledujte v ukázce z nového dílu!

Ordinace: Návrat Marka - 2
aktualizováno 23.01.

UŽ SE TO BLÍŽÍ: Stará láska Bibi se vrací! Kdy do Ordinace přijede Marek? A co se bude dít?

Zrovna, když dal jejich vztahu šanci, vrátila se jeho manželka Inna, o které si myslel, že nežije. Marek se s Bibi rozešel a zamilovanou ji opustil, odjel na Ukrajinu. Nebude tam však věčně a zrovna, když ona najde nové štěstí v náruči Vojty, se vrátí... Kdy a co se bude dít? Zjistěte přímo nyní.

Ordinace: Petr Rychlý jako MUDr. Čestmír Mázl
20.01.

3 verze příběhu z Ordinace: Jak se Mázl dozví, že je ve hře ještě jeden otec Alenina dítěte? Pravda je jedna

Alena je těhotná a Čestmírovi oznámila, že dítě čeká s ním. Zalhala mu, protože ve hře je ještě jeden potencionální tatínek, a to Karel Rytíř, se kterým Čestmíra podvedla. Ona sama neví, kdo je otcem. Celou pravdu se Mázl brzy dozví, jak? Přinášíme tři verze příběhu a jeden z nich je pravdivý! Poznáte ho?

Ordinace: Seznámení Vojty s Markem
aktualizováno 19.01.

Návrat Marka, Andrea v nebezpečí i napadení Heluš. Co přinesou nové díly Ordinace? GALERIE

Jste zvědaví, co přinesou nové díly Ordinace v růžové zahradě 2 v nadcházejících týdnech? K jakým událostem dojde? Podívejte se na fotky, mnohé naznačí!

Ordinace: Holý, Andrlová a Černodrinská, nové posily
aktualizováno 15.01.

Andrlová a Holý mění život Aleně a Bobovi. Nováčky posílí i fešák z Ulice! V ROZHOVORU také Kvitová

Jak už bylo divákům Ordinace oznámeno, do děje přichází hned několik nových posil. Ivana Andrlová jako alternativní gynekoložka bude radit těhotné Aleně, Marek Holý coby komerční život odmítající Vavřinec vpadne do rodiny Švarce. Pacientka Martina zase změní osud Andrey, a s ní přijde i její partner, vzpomínáte ještě na Vojtu z Ulice? Více ve videu!

Ordinace: Alena říká Mázlovi o dítěti, ale co? - 5
09.01.

´PRAVDA´ O DÍTĚTI: Co uslyší Mázl od Aleny ve čtvrtek? PROZRAZENO!

Čekám s tebou dítě. Jsem těhotná. Čekám dítě a nevím, zda je tvoje, nebo Rytířovo... Kterou tuto větu uslyší už ve čtvrtečním díle Čestmír Mázl od milované Aleny? Jaká bude její pravda? Zjistěte už nyní.

Ordinace: K novým dílům
09.01.

Těžká pravda, milenec, touha po pomstě, dítě i nečekaná láska. V NOVÝCH DÍLECH Ordinace to bude vřít!

Nasazují si bílé pláště i křiklavě oranžové bundy, aby zachraňovali to nejcennější – životy. V každodenním boji o spásu lidských duší se snaží nalézt kousek vlastního štěstí. Jejich osudy prožíváte společně s nimi a doufáme, že v nových dílech tomu nebude jinak.

Ordinace: Alena Rytířová
08.01.

Šílenost, nebo zlatá slova: Rada pro Alenu ohledně výběru otce. Měla by se jí držet? VIDEO

Ve hře je otcovství, rodičovství a budoucí životy. Alena pod srdcem nosí dítě, jenomže neví, s kým ho má. Měla by mu otce vybrat, ale koho a proč právě jeho? Nebo říct pravdu oběma? Aleno, Aleno, co si teď počneš... Jedna rada by tu byla, dali byste jí stejnou?