Ordinace: Zounar s Randovou jsou v posteli i na divadle
aktualizováno 13.01.

Bob a Heluš z Ordinace: V poslední době jsme spolu často nazí

Martina Zounara (51) a Martinu Randovou (46) znáte především jako představitele Boba a Heluš z Ordinace v růžové zahradě 2. Nyní se ale sešli v posteli, a to doslova. V bláznivé divadelní hře sdílejí lože dokonce ještě s někým třetím.

Ordinace: natáčení Vánoc u Švarců
aktualizováno 16.12.

Dokonalé linecké už v září: Takhle slaví nejkrásnější svátky v roce v Ordinaci. VIDEO

S příchodem podzimu se lidé stále více nemohou dočkat Vánoc a děti mrzí, že jsou tyto svátky jen jednou ročně. To však neplatí pro herce z Ordinace v růžové zahradě 2, kteří si vánoční atmosféru užívají hned několikrát. A začíná u nich už v září. Zatímco jejich fanoušci se ještě v neobvykle teplém babím létě slunili, seriálová rodinka Švarců se ládovala cukrovím a poštěla lodičky. Podívejte se do zákulisí.

Ordinace: Heluš
aktualizováno 03.12.

Znáte ztřeštěnou Heluš z Ordinace fakt dobře? Proklepne si vás ona sama! VIDEO KVÍZ

Devět otázek ve video kvízu prověří, jak znáte postavu bláznivé Heluš Švarcové z Ordinace v růžové zahradě 2. Vyzkouší si vás ona sama, hraje se o čas a na tužku zapomeňte. Hlavním cílem jsou správně odpovědi a pobavení, proto jsou odpovědi okořeněny o fórky i vzpomínky. Pohodlně se usaďte, jdeme na to.

Ordinace: Natáčení Vánoc
11.11.

Natáčení Vánoc u Švarců: Vyžunknuté pití provází smích, stejně jako trabl s pouštěním lodiček. VIDEO

Nejkrásnější svátky v roce se pomalu blíží, však v ateliérech Ordinace v růžové zahradě 2 purpura už nějakou dobu voní, stromky stojí a herci i štáb mají boule za ušima od mlsání perníčků i cukroví. Natáčí se s předstihem a vánoční čas tak probíhá se svítícím sluncem a padajícím listím. S o to větší pílí všichni pracují a nesmí opomenout žádné sváteční detaily. A tady vzniká prostor k úsměvným momentům, podívejte se.

Ordinace: Natáčení žárlivé scény Heluš a Boba
aktualizováno 03.10.

Zajímavosti z natáčení: Randová vázou sejmula tu nejdražší věc a hlava Zounara vskutku utrpěla

Heluš v ateliéru malířky Valérie zjišťuje, že vnadná umělkyně strávila noc s jejím manželem Bobem. Rozzuří se a začne po ní házet vše, co jí přijde pod ruku. Akt žárlivosti doplní o průtok nadávek a ve finále rozbije obraz o Bobovu hlavu. Při natáčení byl Martin Zounar vskutku omlácen a Randová vázou sejmula to jediné, co neměla.

Ordinace: Randová a Zounar o natáčení se zvířaty
28.01.

Co se v TV nedozvíte: Válečku v kozím chlívku odnesla Randová 2x! Co jí po dotočení kolegové provedli?

Natáčení se zvířaty většinou nikdy nejde podle plánu. Ať už mají dvě nohy a křídla nebo čtyři a rohy, nezáleží na tom, mohou se zachovat neočekávaně. Své o tom ví především představitelé seriálové dvojky Boba a Heluš. Co se skutečně stalo Randové v kozím chlívku? A k jakému střetu dojde mezi Zounarem a beranem? Zákulisní povídání ve videu.

Ordinace: Randová coby Heluš ze zákulisí
23.01.

VIDEO ZE ZÁKULISÍ: Co to tady smrdí?! To jsem já, přiznává Heluš! Když točíte na hnoji a s úsměvem

Dokonce si Heluščin pád v kozím chlívku její představitelka Martina užila s úsměvem na rtech, není to žádná "barbína" a dokonce si umí vystřelit i sama ze sebe! Podívejte se v zákulisním videu a zjistěte, co Heluš ještě čeká.

Ordinace: Rvačky Boba Švarce
aktualizováno 23.01.

RVAČKY BOBA ŠVARCE: Byl pořádné kvítko! Vskutku se změnil?

Když do Kamenické nemocnice Bobo Švarc před více jak šesti lety nastoupil, byl to grázl od kosti. Podvody, lsti, intriky a podrazy pro něj byly denním chlebem, a tak není divu, že nejednu ránu dostal i schytal. Bratr hejtmana Milana Švarce je však příkladem toho, že se lidé mohou změnit k lepšímu... Vskutku?

Ordinace: Herec Marek Holý
28.12.

Nová posila v Ordinaci Marek Holý: Točit s Bobem a Heluš je fakt těžký! Proč a co od něj čekat? VIDEO

Herec Marek Holý se v nových dílech Ordinace v růžové zahradě 2 představí jako Vavřinec Kolečko, který vstoupí do života známé manželské dvojici Bobovi a Heluš. Natáčet s jejich představiteli je pro Marka náročné kvůli jedné jediné věci, jaké? Proč se bál intimní scény s představitelkou Heluš a co diváky s Vavřincem čeká? O všem povypráví, seznamte se.

Ordinace: Randová a Zounar
23.12.

Pane Zounare, neposlouchejte: Martina prozrazuje, co vám koupila za dárek. Je to inspirace!

Vánoce už klepou na dveře, a kdo se nechce spoléhat na Ježíška, obstará dárky pro své blízké sám :-). Představitelka Heluš z Ordinace má zatím jenom jeden vánoční dárek, a to pro svého dobrého parťáka Martina Zounara, kterým mu doufá udělat radost. Co je to?

Ordinace: Chat Zounara s Randovou
14.06.

VIDEO: Zábavná dvojka Zounar s Randovou poodhalují, co čeká Boba s Heluš PO LÉTĚ! A pak... Pusa!

„Zdravíme! Jé, já mám vítr ve vlasech... No, tak teď už mám big beat na hlavě,“ pronesl Martin Zounar coby Bobo z Ordinace. To už ale byly ruce Martiny Randové, známé jako Heluš, na jeho hlavě a začali ho česat! Takhle seriáloví manželé Švarcovi zahájili videochat s diváky, na zahradě svého seriálového domu! A leccos v něm odhalili, podívejte se.

Ordinace: Bobo s Heluš u Jarmily na terapii - 5
aktualizováno 01.06.

VTIPNÁ ORDINACE: Vy vidíte svou ženu jako počůranou trávu? Terapie Boba a Heluš vás rozesměje!

Jsou scény, které prakticky není možné natočit s vážnou tváří. Jendou takovou byla i ta, kterou uvidíte v Ordinaci dnes večer. Rázné kroky zavedou Boba a Heluš k psycholožce Jarmile, aby jim pomohla s jejich partnerskou krizí. Pozornému diváku neuniknou úsměvy a repliky, které ve scénáři rozhodně zapsány nebyly… :-)