Ordinace: Vlasové kreace Aničky Slováčkové coby sestřičky Radky
04.01.

Duhové, svítící, na kluka i trvalá. Vlasové kreace sestřičky Radky neznají mezí. Která je ale ta nejslušivější? Poraďte jí

Sestřička Radka, je co se týče barvy vlasů a stylu účesu celkem usedlá. Zato její představitelka Anička Slováčková v soukromém životě na své hlavě vyzkoušela už spoustu experimentů. Hlasujte, co se k ní hodí nejvíc.

Ordinace: Lucie brunetkou a blondýnkou. Co jí sluší víc?
09.07.

Blondýnka, nebo bruneta: Jak to Lucii z Ordinace sluší víc? FOTO a ANKETA

Barmanka Lucie a stálice Ordinace v růžové zahradě je známá tím, že se nebojí experimentovat se svými vlasy. Od bláznivých účesů se s postupem času propracovala k elegantnímu střihu a světlé barvě vlasů, která ji zjemňuje. Jako tmavovlásce jí to ovšem slušelo také, připomeňte si v galerii a vyjádřete názor o tom, co jí sekne víc.

Běla Valšíková a Petr Štěpánek
aktualizováno 08.11.

Dojemný důkaz lásky Štěpánka k Adamovské: Tohle vzkázal, když ji viděl bez vlasů

Prostřednictvím role Běly Valšíkové si Zlata Adamovská v těchto dnech prochází v Ordinaci v růžové zahradě 2 peklem na zemi. Tak jako tisíce žen v Česku i Bělu rakovina postupně připravuje o pevnou půdu pod nohama, o zdraví i o krásu. Jak to bere herečka a její partner Petr Štěpánek?

Běla Valšíková a Petr Štěpánek
aktualizováno 01.11.

GALERIE: To budete koukat! Zlata Adamovská kvůli roli shodila vlasy!

Patří bezesporu k nejšmrncovnějším herečkám. Teď se Zlata Adamovská dobrovolně zbavila jednoho ze svých půvabů. Vlasů! A důvod? Její role Běly v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2.