Ordinace: Marek s Erikou ze zákulisí
15.02.

Nevěra Marka už příští týden: Intimní scéna si vyžádala dámy dvě. Erika prozradí ve VIDEU víc

Schyluje se k chybě, kterou si pohledný záchranář dlouho neodpustí. Oblíbený pár utrží velkou ránu už příští týden, neboť Marek Doležal podlehne boxerce Erice. Podvede tak Bibi, která se s ním snaží založit rodinu. Představitelce Eriky je jasné, že vstupuje do děje jako nenáviděná „rozvracečka“, avšak hájí se tím, že v tom není sama. A jak se jí tedy hraje s parťákem Benonim a co prozradila o intimní scéně?

Ordinace: Petr Rychlý jako Čestmír Mázl a jeho ženy
01.04.

MÁZL O SVÝCH ŽENÁCH: Překvapí nejdojemnější smrtí, přizná nejžhavější vztah i prožitky u postelových scén. VIDEO

Krásných třináct let vídají diváci Ordinace sympatického gynekologa Čestmíra Mázla na obrazovkách, ušli s ním značný kus jeho života, který si nyní mohou připomenout v zajímavém sestřihu! Ve videu on sám také odhalí, jak vlastně vnímá své osudové ženy a promluví o smrti, která ho zasáhla nejvíc. Není to ta, o které se domníváte. A jaké jsou prožitky z milostných scén se svými partnerkami? O tom všem už ve videu.

Ordinace: Bibi s Markem - 2
10.11.

Prozrazeno z Ordinace: Co čeká Bibi s Markem po společné noci?

Bibi s Markem podlehli vzájemné přitažlivosti a strávili spolu noc. Co se bude dít po probuzení? Vznikne v Ordinaci v růžové zahradě 2 nový a dlouho očekávaný pár? Tady je odpověď.

Ordinace: Alena Rytířová
aktualizováno 09.11.

PŘIZNAT NEVĚRU: Jaký názor zastáváte vy? A měla by to Alena z Ordinace udělat? Hlasujte!

Přiznat partnerovi, že jste mu byli nevěrní, nebo zatloukat do konce života? Jakého jste názoru vy a co byste poradili Aleně Rytířové, která se dopustila úletu se svým bývalým manželem? Její matka jí doporučuje mlčet. Co když se to ale jednoho dne provalí…

Ordinace: Vášnivá noc Bibi s Markem - 10
aktualizováno 09.11.

Proč se dnes dívat? Bibi s Markem prožijí vášnivou chvíli! FOTO

Přitažlivost z nich přímo číší, už se vášnivě políbili, k sexu ale nedošlo, protože byli vyrušeni. Nicméně Bibi s Markem vášni podlehnou dnes večer! Utvoří konečně pár?

Ordinace: Líbání Šoposké s Benonim ze zákulisí
07.11.

Zákulisí líbací scény Marka s Bibi PŘED a PO: I herci se stydí! Někdy...

Mít v popisu práce líbání s kolegou, v herecké branži normálka, v ostatních profesích nenormální. A to je ten důvod, proč jsou seriálové líbací scény, samozřejmě i ty postelové, se zájmem tolik probírané. Tak pojďme zjistit, jak je herci vlastně prožívají a co se u "toho" děje!

Ota a Marika - 5
aktualizováno 30.03.

STYDLIVKA RŮŽIČKOVÁ: Na vášnivý díl Ordinace se s manželem dívat nebude! Má k tomu pádný důvod

Vášnivé polibky, mazlení a sex. To předepisoval scénář Andree Růžičkové a Martinovi Stránskému. Přestože vášeň mezi jejich postavami Marikou Lukáčovou a Otou Kovářem sehráli na výbornou, herečka si vymohla jednu malou úlitbu...

Ordinace: Půvabná představitelka Emy jen v ručníku - 3
15.11.

To je podívaná! Půvabná herečka z Ordinace jen v ručníku. Co se dělo u ní doma?

Je mladá, je talentovaná a navíc nebezpečně krásná. Řeč je o Simoně Lewandowské (17) alias Emě Rytířové, která v Ordinaci v růžové zahradě 2 odhalila svoje dosud skryté půvaby.

Ordinace: Jan Čenský, Valérie Zawadská
01.10.

Postelové scény pokaždé jinak: Čenský si je brzy užije! A Zawadská...

Není postelová scéna jako postelová scéna! Ty milostné netřeba vysvětlovat – a čekají na Davida Suchého z Ordinace, v předpremiéře odhalí on sám! No a pak jsou tu takové, jaké řeší Valérie Zawadská coby Babáková. Ale o tom všem už v reportáži!