Ordinace: Líbačka Denisy s Hanákem - 8
aktualizováno 06.11.

Denisa nakonec podlehla Hanákovi! PRVNÍ FOTO vášnivé chvíle

V 848. díle Ordinace v růžové zahradě 2 se přitažlivost neudržela na uzdě. Mladý Jonáš na zralejšího konkurenta právem žárlil, jeho Denisa totiž skončila v Hanákově náruči. Z přátelského obětí se přenesli k vášnivému políbení.

Ordinace: Líbačka Denisy s Hanákem - 1
06.11.

Galerie: Vášnivá chvíle Denisy a Hanáka!

Denisa se v premiérovém 848. díle políbí s Hanákem! Kam až jejich vášeň zajde?

Ordinace: Sekora s Marikou
aktualizováno 01.11.

DŮKAZ ZAMILOVANOSTI: Marika a Sekora v tom lítají až po uši. VIDEO

Říká se, že srdci neporučíš – a Marika Lukáčová by o tom mohla vyprávět. Zamilovala se do muže, kterému zabila otce. Obávala se, že je Jan Sekora vážně zraněn a v ten moment oba prozřeli. Podívejte se na důkaz o tom, že se mají rádi, i když se snaží o opak.

Ordinace: Políbí Marek Innu?
16.10.

Polibek Marka s Innou na spadnutí! Podlehne jí, nebo ucukne? Hlasujte

Marek se s Innou díky kauze Loukota opět sblížil, riskuje pro ni a večer tomu nebude jinak. Po konfliktu na šéru s Bibi, doprovodí Innu do nemocnice na lékařák, kde dojde k této situaci. Sledujte ve videu a hlasujte o konci scény – dokážete správně odhadnout chování oblíbence?

Ordinace: Žhavé polibky
21.07.

POLIBKY OD VÁŠNIVÝCH MILENCŮ, při kterých se tajil dech. Vyberte z pěti ten TOP

Vzájemná přitažlivost se dá krájet, chvíle napětí graduje, motýli v břiše se ozývají společně s touhou po blízkosti toho druhého. A najednou jsou ledy prolomeny. Tak to jsou chvíle, kdy se divákům u obrazovek zatajuje dech, neboť jsou v očekávání ze sblížení dvou oblíbenců, které přijde. Vyberte ten nejžhavější polibek.

Ordinace: Žhavé polibky
aktualizováno 31.05.

VIDEO: Bibi s Markem znovu podlehli vášni! Došlo k nevěrnému sexu?

Políbila ho v den svojí vlastní svatby s Vojtou a udělala to zase! Kdy už těmhle dvěma dojde, že by měli být spolu, protože si celou dobu jen něco namlouvají? Jenomže, oba jsou v manželství s někým jiným a svým polovičkám rozchodem bezesporu ublíží. Co je ale horší, nevěra za zády?...

Ordinace: Milování Jonáše s Denisou
aktualizováno 17.04.

ZAKÁZANÝ SEX v Ordinaci: Jonáš se vyspí s milenkou otce! VIDEO

Po vášnivém polibku se v Jonášovi a Denise vzájemná přitažlivost jen prohloubila. Oba vědí, že zacházejí moc daleko, avšak neudrží se. Podívejte se v ukázce na jejich chvíli plnou chtíče.

Ordinace: První políbení Jonáše a Denisy - 13
aktualizováno 12.04.

PRVNÍ FOTO VÁŠNIVÉHO POLÍBENÍ Jonáše a Denisy z Ordinace

Zalíbila se mu hned na začátku a přitažlivost u Jonáše Hrzána k milence otce jen dále roste. Sympatie se vzbudily i u Denisy. Schylovalo se k tomu a taky k tomu došlo, Jonáš s Denisou se vášnivě políbili, podívejte se v galerii.

Ordinace: První políbení Jonáše a Denisy - 3
12.04.

FOTO: První a vášnivé políbení Jonáše s Denisou

Podívejte se na první políbení Jonáše Hrzána s milenkou jeho otce Denisou Vlachovou.

Ordinace: Polibek Marka a Bibi
05.03.

VIDEO Z ÚTERNÍ ORDINACE: Bibi s Markem se políbí! A vztah Aleny a Mázla se otřese v základech

V úterním díle Ordinace se budou především řešit vztahy. U kdysi zamilovaného páru to znovu zajiskří. Marek totiž projeví city, které k Bibi stále chová a nechtěl si je připustit. A Mázl se vzdá milované ženy. Podívejte se, co se chystá.

Ordinace: Polibek Aleny a Mázla
01.03.

VIDEO: Mezi Alenou a Mázlem dojde k polibku a důležitému slibu

Rozešli se a odloučili. Vzhledem k tíživé situaci ohledně toho, s kým Alena čeká dítě, je to pochopitelné. Jak se dnes ukáže, jejich city zcela nevychladly, mají se pořád rádi a projeví se to znovu sblížením a polibkem. Mázl dá Aleně dokonce jistý slib, na kterém jí moc záleží. Tak jen aby ho dodržel...

Polibky v Ordinaci
aktualizováno 14.02.

11 VÁŠNIVÝCH POLIBKŮ V ORDINACI: U koho to jiskří nejvíc? Hlasujte

Zachraňují lidské životy a hledají své vlastní štěstí, takové už jsou životní cesty oblíbenců z Ordinace v růžové zahradě 2. Každé úterý a čtvrtek s nimi diváci prožívají každičké jejich momenty, mezi které patří i chvíle plné vášnivých polibků. Valentýn přináší ty nejčerstvější a na vás už je rozhodnout, který z nich je ten NEJ.