Ordinace: Erika
19.03.

UKÁZKA: Erika zdrtí Marka hned dvakrát. Kvůli dítěti i Bibi

Erika přijde za Markem oznámit mu, jak se rozhodla ohledně jejich dítěte, zda se z nich stanou rodiče, nebo sáhne po nejkrajnějším řešení. Zároveň mu společný úlet vyčte, proč s ní spal, když v tom neviděl budoucnost?! Přitom ona mluvila o nezávazném pobavení, jako první projevila inciativu a svedla ho. Pěkně se vybarvuje a otráví ho ještě víc…

Ordinace: Erika
aktualizováno 19.03.

Lže a taktizuje, nebo je Erika skutečně těhotná?

Erika zničila Markovi život. Ulítl s ní jenom jednou a ona hned otěhotněla, kvůli ní přišel o Bibi. Pochopitelně ví, že si za vše může sám, z rázné boxerky se ale stala středem jeho nenávisti. Co když si s ním ale jenom hraje a dítě s ním nečeká, nebo není jeho?

Ordinace: Nemile překvapený Marek
05.03.

Ukázka z Ordinace: Zoufalá a neoblomná Bibi zraní Marka

S Markovými slovy o tom, že dítě mít nechce, se Bibi rázem zhroutil její svět. Jak spolu mohou být, když mají představy o budoucnosti každý jiné? Ona se trápila za ně za oba, zatímco on myslel jen na sebe. Marek je pln představ, že vše bude v přádku a Bibi si snaží udobřit. Proto ho překvapí, s jak chladnou odezvou se střetne. Bibi ranil a ona svůj postoj k němu mění…

Ordinace: Kdo oslavuje příchod miminka?
04.03.

Nečekaná oslava těhotenství v Ordinaci už tento týden! Poštěstilo se snad Bibi? VIDEO

Dobrá zpráva se příští týden rozšíří Kamenickou nemocnicí! Slavit se bude především na oddělení záchranky, neboť jistá dáma je v očekávání! A zpráva je to jak pro diváky, tak pro ni samotnou velmi překvapivá. S kým budete oslavovat?

Ordinace: Překvapený Vojta
aktualizováno 08.01.

Ukázka z dnešní Ordinace: Vojta se dozví o těhotenství Bibi! Jak to s ním zamává?

Bibi má ranní nevolnosti, kteréch se nemůže zbavit. Dokonce kvůli nim zůstane i doma a nemocnicí, se hlavně díky Babetě a Radce, začne bleskově šířit zpráva o tom, že je těhotná. Co jiného by za tím stálo, že? A tato zpráva doputuje i k Vojtovi, podívejte se, jak se k tomu postaví.

Ordinace: Je Inna těhotná? - 6
aktualizováno 30.05.

Těhotenství ve čtvrteční Ordinaci: Čeká Inna s Markem dítě?

A je to tady, výsledek! Diváci jistě pamatují, jak Inna oznámila Markovi, že nebere antikoncepci a není vyloučené, že by mohla být těhotná. Uplynul čas a ona po ranních nevolnostech vyráží pořídit těhotenský test, který ukáže pravdu. Budou mít miminko?

Ordinace: Jak se bude jmenovat syn Aleny, Karla a Čestmíra?
12.05.

ANKETA: Jak se bude JMENOVAT SYN Aleny, Karla a Čestmíra? Jedno jméno je to pravé!

Dítě Aleny dostane hned po narození krásný dárek – dva tatínky! Biologického otce Karla Rytíře, pro kterého je druhou šancí a životním motorem a milujícího tátu Čestmíra Mázla, který ho i přes jiné geny už teď považuje za svého. Tatínci začnou velmi brzy řešit výběr jména pro svého syna a mámu Alenu svými návrhy zprvu šokují, až jedna varianta všem vykouzlí blažený úsměv…

Ordinace: Herečka Zuzana Stavná jako Inna Lysenko Doležalová
aktualizováno 11.05.

HLASUJTE: Měla by mít Inna s Markem v Ordinaci dítě?

Inna by se svým manželem záchranářem Markem ráda založila rodinu! Informací o tom, že se už dlouhou dobu proti početí nechrání, mu zprvu vyrazila dech a pohádali se. Vadilo mu, že rozhodnutí o vysazení antikoncepce udělala bez něj. Následně však pronesl větu, kterou jí vykouzlil úsměv ve tváři: „Pokud jsi těhotná, tak budeme mít dítě.“ Chcete i vy, aby měli miminko a začali být konečně rodinou, jak se patří? Nebo je to krok do průšvihu?

Ordinace: Inna s Markem
08.05.

VIDEO: Šok pro Marka. Inna je těhotná?

Inna v Ordinaci Markovi pořádně zvedla tlak, byť jde o krásnou věc. Pravda, musíte být připraveni, což Marek evidentně není...

Předčasný porod
aktualizováno 24.04.

PŘEDČASNÝ POROD V ORDINACI: Jednu z těhotných žen dnes čeká pořádný stres!

Ne vždy probíhá těhotenství podle plánu a předčasný porod je pro matku i dítě rizikový. Jedna z nastávajících maminek v Ordinaci v růžové zahradě 2 se o tom už dnes večer přesvědčí na vlastní kůži!

Ordinace: Bibi s Markem
05.04.

Ukázka z Ordinace: Čeká Bibi dítě? Marek dostane přímou odpověď

Bude mít Bibi miminko? To se jak Marek, tak diváci dozví přímo nyní! Zda je skutečně těhotná, o tom promluví v této ukázce z dnešního dílu Ordinace v růžové zahradě 2, podívejte se dřív než v TV.

Ordinace: Marek obdrží šokující zprávu
aktualizováno 29.03.

Těhotenství Bibi už tento týden! Marek obdrží pro něj šokující zprávu

Bibi s Vojtou docela tlačí na svatbu a zdá se, že za tím nebude jen Vojtův strach z konkurence v záchranářovi, zřejmě taky rostoucí bříško!