Ordinace: Marek s Erikou ze zákulisí
aktualizováno 21.02.

Nevěra Marka: Intimní scéna si vyžádala dámy dvě. Erika prozradí ve VIDEU víc

Schyluje se k chybě, kterou si pohledný záchranář dlouho neodpustí. Oblíbený pár utrží velkou ránu, neboť Marek Doležal podlehl boxerce Erice. Podvede tak Bibi, která se s ním snaží založit rodinu. Představitelce Eriky je jasné, že vstupuje do děje jako nenáviděná „rozvracečka“, avšak hájí se tím, že v tom není sama. A jak se jí tedy hraje s parťákem Benonim a co prozradila o intimní scéně?

Ordinace: Rodina Suchých, nyní Toníka ztvárňuje Tomáš Petrák
aktualizováno 09.01.

Syn oblíbeného Ordinačního páru má novou tvář. Proč došlo k přeobsazení Toníka Suchého? VYSVĚTLENÍ

V novém díle Ordinace v růžové zahradě 2 se hned po sváteční pauze objevil v roli Toníka Suchého, syna známé dvojice manželů Zdeny a Davida, nový kluk. Z jakého důvodu? Kreativní producentka seriálu vysvětlí, proč došlo k přeobsazení.

Ordinace: Natáčení topení seriálového Loukoty
22.10.

Natáčení POD VODOU: Blonďák z Kameňáku vytřel Benonimu zrak a potápěči měli v rukou jmění

Záchranář zachraňuje i toho, kdo se ho pokusil zabít. A tak Marek skáče do vody a pomáhá ven topícímu se Loukotovi. Při natáčení nedávné scény z Ordinace měl v reálu s vodou větší problém právě představitel Marka. Vzpomíná na to ale s úsměvem. Podívejte se na místo dění.

Ordinace: Natáčení žárlivé scény Heluš a Boba
aktualizováno 03.10.

Zajímavosti z natáčení: Randová vázou sejmula tu nejdražší věc a hlava Zounara vskutku utrpěla

Heluš v ateliéru malířky Valérie zjišťuje, že vnadná umělkyně strávila noc s jejím manželem Bobem. Rozzuří se a začne po ní házet vše, co jí přijde pod ruku. Akt žárlivosti doplní o průtok nadávek a ve finále rozbije obraz o Bobovu hlavu. Při natáčení byl Martin Zounar vskutku omlácen a Randová vázou sejmula to jediné, co neměla.

Ordinace: Ze zákulisí natáčení se psem
aktualizováno 29.08.

CO NEVÍTE: Ani ho nepotkala, přesto ji napadl. Pravda o natáčení (ú)točícího psa

Bibi se na výjezdu se záchrankou střetla z rozrušeným a rozzuřeným psem, jelikož jí Inna záměrně nepomohla, kousl ji do ruky. Natáčení probíhalo

Ordinace: Denisa dostala květiny od kurýra, poslal je Jonáš - 1
aktualizováno 26.05.

Jaký osud čeká po dotočení na takovou kytici rudých růží? Záviděníhodný!

Bez rekvizit by seriály jen stěží existovaly a patří mezi ně i ty, které mají omezenou dobu spotřeby a v ději se jen mihnou. Nejčastěji jde o jídlo, řadí se sem také květiny. Co když dá v ději zamilovaný kluk své holce buket nádherných růží? Za prvé, to musí vypdat, za druhé nezvadnout a za třetí: co s nimi pak?

Ordinace: Zákulisí přestřelky a operace Andrey
aktualizováno 23.05.

ZAJÍMAVOSTI Z PŘESTŘELKY A OPERACE: Po čem chutná krev Andrey a z čeho měla břicho?

Proč se Andreina filmová krev ochutnávala, není zcela jasné :-), ale chuťově stojí za to! Průstřel břicha vyšel naopak – zevnitř ven. A zraněné břicho se na operačním sále muselo vyrobit. Z čeho? Podívejte se na zajímavosti z natáčení Ordinace. Tohle v TV jen tak neuvidíte.

Ordinace: Monika Zoubková jako Tereza Valšíková
20.04.

14 faktů, které nevíte o Monice Zoubkové: Koho má doma, čím je posedlá a co si nosí do práce?

Moniku Zoubkovou diváci znají z Ordinace v růžové zahradě 2 jako problémovou Terezu Benešovou, se kterou herečku moc nespojuje. V reálu je šťastná, usměvavá a úspěšná. Je manželkou a mámou dvou dětí. Má ráda čaj a ticho. Co víc o ní nevíte?

Ordinace: 1 000. díl
03.04.

1000. DÍL ORDINACE = 3 750 dní natáčení, 1 947 postav, 140 litrů filmové krve: Co o natáčení fenoménu netušíte! VIDEO

Dvanáct let, šest měsíců a dvacet osm dní, to je doba, kterou Ordinace v růžové zahradě urazila od prvního vysílání k 1 000. dílu, který diváci TV Nova mají možnost vidět 3. dubna. S jubilejním číslem přicházejí další a peprně zajímavá a tak by vám rozhodně neměla uniknout!

Berenika Kohoutová
aktualizováno 15.02.

Euforie střidala beznaděj a naopak. Život Bereniky Kohoutové je dnes mnohem klidnější. Ale něco se chystá!

Herečku Bereniku Kohoutovou diváci Novy mohou nyní vídat v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 jako Denisu Vlachovou, milenku a mámu dvou děti. A jak to má v soukromém životě mladá kráska?

Lukáš Hejlík
aktualizováno 27.01.

Co dělá dnes oblíbený herec z Ordinace? Lukáš Hejlík prozradil, proč si v seriálu dává pauzu

Jak vypadá den Lukáše Hejlíka? Čemu všemu se věnuje po prozatímním odchodu z Ordinace? Jak se má, na co je ze své činnosti nejvíce hrdý? Přečtěte si.

Michaela Badinková
aktualizováno 25.01.

JE TO VENKU! Michaela Badinková původně nebyla Michaela Badinková! Rodiče jí jméno museli změnit

Herečka Michaela Badinková je v poslední době nejvíce vidět v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, kde hraje doktorku Alenu Rytířovou, která momentálně neví, s kým čeká dítě. A jak vypadá soukromý život herečky, také skrývá nejedno tajemství!